Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 feletti férfiak! Nálatok...

25 feletti férfiak! Nálatok számítana, ha kiderülne, hogy a lány, akit "kinéztetek" magatoknak, még szűz? (De már elmúlt a lány is 20 éves. )

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 18:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem bonyolítom túl, csak reagáltam arra, amit az előző válaszoló írt! És nem nem vagyunk olyan viszonyban, hogy a szívemnek szólíthass.:)
2014. márc. 2. 22:05
 22/27 ASOT ***** válasza:
0%
óó elnézését kérem, tetszik tudni ez nálam megszokott h becézgetem az embereket..
2014. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Csak két dolog:

1. Legyen nyitott a szexualitásra. Nyilván nem fogom a második randin az ágyra dobni, de ha haladunk előre, akkor a tempót ő is tartsa és ne kelljen hónapokat várni az első szexszel (egy szűz lánynál a 1,5-2 hónap várakozás még belefér, ha közben azért pettingelünk).

2. Személytől függően benne van a pakliban, hogy ha megízleli a szexet, akkor rájön, hogy hülyeség volt várnia és ugyan miért maradna mellettem évekig, ha másokkal is kipróbálhatja? Márpedig én nem fél- meg egy évre keresek partnert...

2014. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha csak meghúzni akarom, akkor igen. Ha úgy gondolom, hogy vele érdemes komolyabra fűzni a dolgot, akkor nem.
2014. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
23-as válaszoló, a 2. pontod megint egy tipikus általánosítás volt, amit nem tudom ki talált ki, de eszembe nem jutni ilyesmi. Ha valakit szeretek, vele maradok, ha nem, akkor pedig nem azért fogom elhagyni, mert mással is ki akarom próbálni a szexet.
2014. márc. 3. 17:51
 26/27 anonim ***** válasza:

@25: Nem általánosítottam! Azért írtam, hogy személyfüggő, amit a kettes pontban leírtam.


Én nem vonom kétségbe a "szerelem erejét", de azt Te se tagadhatod, hogy azok az emberek, akik kevés tapasztalattal rendelkeznek, kevés kapcsolatuk volt, azoknak azért megfordul a fejében, hogy milyen lehet mással. Nyilván szeretik a párjukat és alapesetben nem is csalnák meg, de a gondolat azért ott csücsül az agyuk egyik apró sarkában. Manapság pedig sokkal könnyelműbbek az emberek, kevésbé hajlanak a problémák megoldására és ilyenkor bizony ez az apró gondolat is előmászik és a kíváncsiság lassan szép nagyra növesztheti. Pláne egy szűz ember fejében, aki élvezi a szexet, de nem tudja, hogy mással is ilyen jó-e.


Nem általánosítok, csak elmondtam a véleményem.

2014. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Nem lenne baj,előtte sokáig járnék vele és finoman rávezetgetném.Vagy pé'zgyűjtés,esküvő/nősülés,aztán nászúton minden nap,minden órában...zsvzsvvzzssttyyy!

Van aki túl igényes vagy filmekből idealizál,egy darabig én is ilyen voltam.De van aki felhőkön lebegve szerelmes,olyan is van...A szerelem mindent legyőz (ha van pé'zetek egymáshoz utazni és nem multinácicég ad többműszakos/7végés időbeosztást,nekem min 2kapcsolatom szélthullott miattuk,pedig majdnem esküvőig jutottunk)!

2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!