Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 feletti férfiak! Nálatok...

25 feletti férfiak! Nálatok számítana, ha kiderülne, hogy a lány, akit "kinéztetek" magatoknak, még szűz? (De már elmúlt a lány is 20 éves. )

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 18:30
1 2 3
 11/27 ASOT ***** válasza:
Én is furcsállnám egy kicsit. De nem lenne szempont.
2014. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Igen, számítana, pozitív értelemben.
2014. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

Egy nő értékét nem a szüzessége fogja megadni, hanem az, hogy normálisan viselkedik-e vagy sem, és kijövök-e vele vagy sem.


F/25 (remélem elfogadható az életkorom)

2014. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Akik azt írták, hogy furcsállanák, azok leírhatnák, hogy miért. Törvényszerű, hogy ha egy lány 20 éves elmúlt és még szűz, akkor nem is normális?

Egyébként miért kellene fél évig várni? Ez is csak egy sztereotípiai, hogy, aki 18 elmúlt és még nem volt senkivel, arra biztos sokat kell várni. Szerintem, aki ennyi idősen nem volt még senkivel, az nem fog sokat váratni magára (bár gondolom ez is egyénfüggő).

2014. márc. 2. 21:22
 15/27 ASOT ***** válasza:

Mert a mai világban fura lenne, hogy "egy ilyen szépségnek hogyhogy nem volt még senkije sem akivel eljutottak volna odáig"

(persze lehet ennek 1000 oka de most nem részletezem)

2014. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Arra akartam célozni, hogy remélem nem egy félős tinilány, aki kéreti magát, és/vagy nem meri megfogni a farkat, ezért kéne várnom. Azért furcsa, mert enyni idősen általában az ember talál valakit, akivel átéli már a dolgot. Ha nem akkro benne van a pakliban az is, hogy szexundoros, ami nem épp pozitívum. Egyébként szó ami szó, nem oszt nem szoroz, hogy szűz -e vagy sem, nem az adja meg egy nő értékét. Sőt.
2014. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Miért lenne szexundoros valaki mondjuk azért, mert eddig nem talált olyat, akivel szívesen elvesztette volna? Én ezt tartom furának, hogy valaki egyből erre gondol...

Egyébként lehetőségeket én is tudnék mondani a miértre, de tényleg nagyon sok van, úgyhogy én sem írom most le őket (mondjuk a szexundorosra nem is gondoltam volna).

2014. márc. 2. 21:45
 18/27 anonim ***** válasza:
De ne csodálkozz ha az ember erre is gondol. Benne van a pakliban. Nem azt mondom, hogy gáz, hogy valaki ennyi idősen szűz, de szerintem te is belátod, hogy nem megszokott.
2014. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Pedig van egy-két ismerősöm, aki ugyanebben a cipőben jár és nem mondanám, hogy defektesek. Szóval szerintem az ember sok mindenkiről nem is gondolná, hogy még az, mivel az ilyen hozzáállás miatt, senki sem kérkedik vele.
2014. márc. 2. 21:51
 20/27 ASOT ***** válasza:

jajj istenkém..túlbonyolítod szívem!

Az ember fejében sok minden megfordul a "miértet" illetően! De ettől még nem lesz kevesebb. Ettől még ez nem lesz probléma. Mert ugye akit kinézünk az biztosan tetszik is.

2014. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!