Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez igaz? Mennyi igazságalapja...

Ez igaz? Mennyi igazságalapja van a feltételezésnek?

Figyelt kérdés

Várhatólag 27-én történik meg a nagy dolog. Rá 2 napra kéne megjönnie. Az imént itt gyakorin azt olvastam, hogy nem ajánlatos a menstruációhoz ilyen közeli időpontban szeretkezni, mert nagyobb esélye van annak, hogy valami fertőzést elkapok. Még mielőtt le lennék szólva: védekeznénk.


17/L



2014. febr. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy városi legenda.
2014. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi bajod lenne.
2014. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekezel nem lesz baj :) Persze az se árt ha mosdotok előtte :D
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZerintem se igaz.Én akkor szeretem a legjobban.Bent mehetek el.
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2014. febr. 16. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor szexelj aids-essel is, ha védekezel..... Nem lesz baj, de azért jobb megvárni.
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igazából van valóságalapja a feltételezésnek, de ez sok mindentől függ. Az egész ciklus alatt változik a hüvely flórája. Próbálom röviden leírni: 3.5-4.5 pH körüli a normál savasság, de fel tudja némileg borítani akár a menstruáció is(vér pH 7.4) , a szex (partnerrel/nélküle is), különböző mosakodószerek (ezért nem szabad a vaginát se pl. szappannal mosni, és a külső részeket is csak óvatosan), a víz, a menopauza, a terhesség, tehát a hormoningadozások is. Ha a pH felborul az irritációt okoz, fertőzést/gombát, mivel a baktériumok szintje megemelkedik. (a bacik szintje alapból kedvező szintre van beállva. Pl. antibiotium probiotikum nélkül is kiválthatja a rossz hatást). Én NEM vagyok szakértő, de gyanítom hogy egyéntől is függ, van, akinek hajlama van rá. Saját tapasztalatként én hajlamos vagyok ilyenekre, ráadásul menzeszhez közel lassabban nedvesedek be, lassabban izgulok fel. Nem vagyok nálad sokkal idősebb, ilyen korban azért kb. ismerned kéne a saját ciklusod. Szerintem, ha ezzel nem volt gondod eddig, akkor bátran vágjatok bele. (kézmosás nem árt + hosszú előjáték + védekezzetek! Ha a párod tapasztalt, akkor misszionárius, ha nem, akkor vezesd te)
2014. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2014. febr. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!