Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány év felett ciki a szüzesség?

Hány év felett ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés
Férfiaknál/nőknél; fiúknál/lányoknál

2014. febr. 7. 15:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%
25-30 felett azért elgondolkodtató, hogy miért is szűz még az illető. én inkább azt tartom cikinek amikor másokat cikiznek, mert még nem feküdt le senkivel. az nagyon undorító viselkedés.
2014. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló:


És a helyzet azzal aki már 5-10 évesen csinálja?

2014. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
az megint más. az nem normális. szerintem 16-17 alatt nem kellene elkezdeni, mert szellemileg nem elég érettek hozzá.
2014. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
52%
Még egy 10 évesnek sincsen konkrét nemi vágya, egy 13 éveshez képest is, pláne nem egy 5 évesnek. Azokat csak megerőszakolni lehet. Eléggé durva a felvetésed.
2014. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Vagyis inkább érzelmileg, kedves 13-as.
2014. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

Másrészt aki korán kezdi, az később képtelen lesz hosszú távú kapcsolatot kialakítani bárkivel is.... No comment....


Már értem miért fogy a magyar...

2014. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

#16

alá tudod támasztani konkrét szak linkekkel?

(úgy tudom semmiféle összefüggés nincsen.)

2014. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük azért 25 évesen már illene túl esnie ezen egy embernek. Persze még akkor sem ciki csak sokan ár elgondolkodnak rajta hogy az még hogyan lehetséges.


Persze egy teljesen átlagos külsejű embernél azért jobban elgondolkodnak az emberek hogy ennek mi is az oka, főleg ha normális is a srác.


De vannak olyanok kövérek, rondák, akik esetleg még 30 évesen is szüzek, és szerintem ez teljesen érthető hogy miért is azok mert nehezen talál magának barátnőt mert nem olyan vonzó külsőre.

De akkor sem kell cikinek tartani ezt egyszer mindenkinél eljöhet az ideje.

Persze ez mentálisan jelenthet inkább gondot az embernél mert mindenkinek vannak bizonyos igényei amiket ki kell elégíteni és az önkielégítés csak egy alternatív megoldás ha azt vesszük és sajnos ha valaki még soha nem élt nemi életet vagy hosszú évekig nem élt az egy idő után lelkileg érezheti hogy már szívesen lenne nővel és sokan képesek ilyenkor picit becsavarodni.


Van egy lány ismerősöm a barátnőm csoporttársa aki összejött egy elég kövér, csendes, visszahúzódó sráccal. Aki szűz értelemszerűen de érdekes módon elég pörgős múltja volt a csávónak és elég sok lány ismerőse van, igaz sokat próbálkozott de egynek sem kellett. Persze a csaj akivel összejött nagyon boldoggá tette a srácot gyakorlatilag megváltozott általa én elég sokat beszéltem a csávóval csak mert ő ott dolgozik ahol én csak külön műszak, külön részleg de gyakran összefutunk.

A srác idén lesz 23 éves és 3 hónapja vesztette el a szüzességét. Ő bevallotta hogy már nagyon bántotta őt a dolog, de azt is hogy fiatalabb korában nem akarta elsietni pedig egyszer lett volna rá alkalma de ő nem akart egy éjszakás kalandot, ami érthető mert nekem is egyszer volt és annyira beleszerettem a lányba hogy gyakorlatilag 2-3 hónapig csak rajta járt az eszem és én is becsavarodtam.


De nem ciki ha valaki 30 felett szűz, nyilván az ő döntése.


Sokan például kicikizik az ilyen embereket de én tapasztaltam már olyat igaz nem magamon de volt egy srác akit kicikiztek emiatt és olyan szinte rosszul esett neki hogy megsajnálták, és összehozták őt egy lánnyal.

2014. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Definiáltok, mi az az úgynevezett "norma"? Tán nem az hogy dugjon már a kisbaba is? :) Komoly problémák vannak a fejekben itt kérem....
2014. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés sok másikat is felvet bennem: (annak kapcsán, hogy esek szemében a szüzesség erény) Hány év felett ciki erényesnek lenni? (Ezt persze csak azokra értem, akik pl. nem házasok.) Szerintem nem ciki szűznek lenni. Mindenki életében máskor jön el a megfelelő idő.
2014. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!