Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam, lehetne ennek...

Hogy csináljam, lehetne ennek esélye?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam szűz mint én,egyértelmű jeleit láttam,hogy tetszem neki.A szűzessegemet szűz lánnyal szeretném elveszíteni ezzel ő is így van csak persze fiúval.Na akkor meg erősíteném vele a kapcsolatom és rá kérdeznék ,hogy nem veszítjük el együtt. van esélye hogy igent mondjon? ő lenne a tökéletes erre...
2014. febr. 4. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem hinném, hogy ha ül a szüzességén, akkor majd elsőre igent mond neked, hogy "hát persze, pont veled akarom egyből eldobni".

Eléggé esélytelen. Talán ha együtt jártok egy éve, akkor már hajlandó lehet, de igy rákérdezésre biztosan nem.

2014. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:

ez így eléggé felszínes, de ha igent mond erre akkor összeilletek.

lehet esély rá, hogy igent mond, egyre több az érzelmi árva gyermek akik képtelenek megfelelő önérzetet kialakítani és lányok esetében szeretetk*rvák lesznek

2014. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én néznék egy nagyot az biztos. De remélem a kapcsolat megerősítésén azt érted, hogy összejöttök. Úgy nagyobb esélyed van. Amúgy meg nem sok.
2014. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy ekkora gyökérrel szeretné parancsszóra elveszíteni a szüzességét.
2014. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hívják azt a kapcsolatot, de valami erősebb kötelékre gondoltam én is. de járni nem igen szeretnék vele hisz osztály társ. de ha nem marad más
2014. febr. 4. 17:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex miatt kell, miért fontos a szüzesség? Hogy ne tűnj előtte bénának? Szerintem sokkal jobb egy őszinte, szeretetteljes kapcsolatban elveszíteni, na azt biztos nem bánja meg egyik fél sem.
2014. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem fontos hogyha nekem is az első akkor a partneremnek is legyen az.
2014. febr. 4. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Te képes vagy együtt járni vele, csak hogy elvehesd a szüzességét? Ugye nem?

Fel sem merült, hogy esetleg szerelemből?

Hűűűűűha :(


Figyi: ezt a szüzesség fétist felejtsd el gyorsan, és tanuld meg az embert látni a szűzhártya mögött! Ha beleszeretsz egy nőbe k. mindegy h. szűz vagy sem,egyenes e a haja vagy göndör, van anyajegye vagy sem, az egyetlen a számodra és kész.

Ilyen megközelítéssel a férfi nem nevében kérlek: NE rontsd tovább az amúgy sem rózsás hírünket pls.

2014. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elnézést 8. igen félre érthető voltam nekem már most tetszik annyira hogy csak egy kicsi választ el a szerelmtől.
2014. febr. 4. 17:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos ebben az esetben udvarolj neki, csábitsd el, jöjjetek össze, és sok boldogságot nektek. És ha már odáig eljutottál, hogy a találtál egy remek szűz lányt (mivel ez neked fontos azt mondtad) akibe kezdesz beleszeretni, akkor szeress bele, és add meg a módját :)
2014. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!