Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam neki, ha nem...

Hogy csináljam neki, ha nem akarom elszúrni?

Figyelt kérdés
Nekem még sosem volt barátom, de ő már eléggé tapasztalt, minden téren. Nekem többször csinálta szájjal (az ujjazást még nem szeretném), de én neki még soha nem csináltam semmit, mert félek, hogy esetleg elrontom és elmegy tőlem a kedve.
2014. jan. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?
2014. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeges a kérdésem szempontjából?
2014. jan. 23. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Sose volt barátod, de már csinálta szájjal? Akkor ki nyalt ki, a láthatatlan ember?


Amúgy meg ne szopogass semmi olyat, amire nem vagy felkészülve - lelkileg. Itt semmiféle ördöngös technikáról nincs szó.

2014. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"elrontom és elmegy tőlem a kedve"

Ebből gondolom, hogy még elég fiatalka vagy.. ja, és a fogalmazásod. :D " sosem volt barátom, de ő már tapasztalt.. "

2014. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 piriiiiii ***** válasza:
76%

Superman meséli:

- Te Batman, képzeld, ahogy repülök, meglátom a Macskanőt egy tetőn, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik. Annyira megkívántam, hogy odarepültem, s durr bele...

- És nagyon meglepődött?

- Hát igen... de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember...

2014. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úristen, rosszul fogalmaztam! Mekkora hiba, nem is értem, hogy lehet így élni...

Azt hittem, leesik, hogy úgy értettem, hogy ELŐTTE nem volt még senkim, de úgy látszik, magasra tettem azt a bizonyos lécet. :)

2014. jan. 23. 16:18
 7/9 anonim válasza:

Én is féltem az elején, hogy talán nem csinálok valamit jól... Megértem az aggodalmad. Végül is ha szeret, akkor nem fog azért ott hagyni, ha egyből nem megy minden, és elsőre nem tudod,hogy mit és hogyan csinálj. Termeszetes, hogy elsőre nem mehet tökéletesen.

Szerintem kérdezd meg, hogyan szeretné,hogy csináld, te meg légy bátor és magabiztos, ne feszengj. Na meg az jön magától.. fontos, hogy te is élvezd és ne kényszerből csinálj bármit is.

19/L

2014. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi félnivaló nincs ezen. Ezek borzasztóan elemi ösztönből jövő dolgok (az egész szexualitás). Még a nyulak is képesek rá.
2014. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14evesen ne cummants meg
2014. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!