Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk! Ki a legszüzebb...

Szűz fiúk! Ki a legszüzebb köztetek?

Figyelt kérdés
Ki a legrégebb óta szűz köztetek vagy kit utasított vissza a legtöbb lány?
2014. febr. 3. 11:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

uccsó: szexeléshez min. két ember kell...

10-es

2014. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Igen, 2 ember. Nem vagyok fogyatékos. Attól, hogy szar voltál nem kellett volna elcsüggedni, hanem próbálkozni, és gyakorolni.. Például azzal, akivel először lefeküdtél. Tök mindegy, feleslegesen írok 100 sort, akkor se fogtok változtatni rajta. Megbánjátok majd ez később, de még mennyire.
2014. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Buták vagytok, szerintem sokan csak hülyülésből írtak. :) A 10-esen én szakadtam, szerinted ha igaz lenne, így fogalmazta volna meg, hogy "sz*r voltam :D, szevasztok"?
2014. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Őszintén? Kinézem az itten emberekből... :D
2014. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
A 10-es nem hazudott! Én is pontosan így éreztem az első után. De ahogy egyre ügyesebb lesz az ember, úgy elmúlik ez a frusztráció. Ezért rossz hogyha alkalmi partnerrel veszíti el az ember. Egy komoly kapcsolatban nem hagyja ott a lány a fiút, mert béna volt. Hanem egy nap többször is együtt vannak és nincs idő az ilyen gátlások kialakulására. Pár nap alatt belejönne. A 10-esen csak egy komoly kapcsolat tudna segíteni. Ami nem könnyű, és ezek után nem is biztos, hogy akarja.
2014. febr. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Igaz, rosszul fogalmaztam, nem konkrétan az ágyban voltam szar. De ezt már nem fogom részletezni tovább. De nem kamuztam, nekem jött be a cucc. Ennyit szopni egy kis dugásért, na neee. Ilyet rám ne oltson élő. Ez van, meg kedd. :)
2014. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
- nekem nem jött be -
2014. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
"nekem nem jött be" és ha egy másik lánnyal bejönne?
2014. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
olyan nem létezik... mondom,valakinek vagy megadatik vagynem ez... születéskor kőbe vésetik
2014. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
37-40évesen szüzek vagytok??? áhhhh selejt világ:)) és ki meritek irni??:) ismerek egy torzszülött embert. nonstop nőzik és volt neki vagy 30nője. én nem mernék hozzá sem érni.. mégis nőfalo.
2014. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!