Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van köztetek olyan akivel...

Van köztetek olyan akivel előfordult?

Figyelt kérdés
volt már olyan veletek hogy az elsőnél paráztatok és nem akart fel állni?(vagy ha felállni akkor puha volt ). velem ez történt hogy nem nagyon indultam be és nem akart felállni és most elment az önbizalmam nagyon :(
2014. jan. 1. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, barátnőm csak mosolygott, és addig izgatott míg csak összejött.:D
2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A parázás a merevedés halála.

Ha elmúlik a para, fel fog állni :) NYUGIII!

2014. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megesik ez néha, főleg ha stresszelsz rajta.
2014. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj örülök a válaszoknak nagyon lelki traumába este ezért :S
2014. jan. 1. 19:20
 5/6 Moszuke ***** válasza:

nekem is volt ilyen, nem is egyszer.

a párom kicsit szarul reagálta le és ezért fordult elő egynél többször..:) nem beszéltük meg a szitut így elhúzódott és többször előjött

2014. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam először a barátommal, mindkettőnknek az első lett volna, de szerencsére elmaradt emiatt. Azért szerencsére, mert még kellett pár hónap, mire még jobban megismertük egymást, mikor már nem volt ilyen para-szitu az egész, és akkor össze is jött. Nálunk viszont megvolt a női verzió is, a "nem fér be"-szindróma, vagyis én meg izgalmamban nem eléggé lazultam el, és nem ment könnyen a dolog :). Szóval csak hogy itt legyen a tájékoztatás másik fele is :P
2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!