Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti féltetek az első...

Lányok ti féltetek az első alkalom előtt (még ha megbíztatok a barátotokban akkor is)?

Figyelt kérdés
Miért?És mi nyugtatott meg?A pasimmal le szeretnék feküdni(ő is szűz), de nagyon félek attól, hogy fájni fog:S Mit tegyek? 18L
2009. dec. 5. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem én cseppet sem féltem. Tudtam hogy szeretjük egymást és hogy remek lesz. És így is lett. Nekem nem fájt egy kicsit sem.
2009. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Féltem én is, de az a tudat, hogy teljesen az övé lehetek, és annál közelebb már nem is kerülhetünk egymáshoz, megnyugtatott. Mellesleg ha nagyon felizgulsz, akkor annyira fogod akarni a dolgot,hogy az a kis fájdalom nem fog zavarni annyira. Szerintem mindenki fél, valaki jobban,valaki kevésbé..mivel nem tudod,mi fog várni. De hidd el, megéri, mert utána erősödik a kapcsolatod vele, és ha belejösztök, lesz egy rendszeres szexuális életed,ami megint csak jó dolog. Ne félj, csak bátran!

21/L

2009. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kicsit féltem, de nagyon fájt... Tudom, ez most nem valami megnyugtató :) de nem baj, ha elsőre nem megy, nyugodtan visszakozhatsz te is, ő is. Ne úgy képzeld el, hogy ha egyszer berakta, akkor végig kell csinálnotok.

Nekem, miután szétszakadt a szűzhártyám, a harmadik alkalommal bírtam csak ki, hogy belém hatoljon. Kb. a 6-7. alkalommal volt először olyan, hogy nem fájt. És azóta mindig nagyon jó :) 18/L

2009. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen,én eléggé féltem az első alkalomtól.Mindig mondtam hogy még mostanában nem szeretném,stb.(ő már nem volt szűz,és gondoltam már nagyon akarja,mivel jó pár évvel idősebb volt tőlem.De azt mondta nem sürget,akkor lesz amikor szeretném.Egyszer csak megtörtént,és nem bántam meg,nagyon jó volt:)nem fájt. (Ha szereted,és úgy gondolod,hogy annyi ideje vagytok együtt hogy megtörténjen,akkor mindent bele:)egyszer mindent el kell kezdeni)
2009. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én nem féltem. Tudtam hogy vigyázni fog rám és hogy óvatos lesz. Nem is fájt. Ja,és előtte persze jól ellazultam,meg minden ami kell :) Szerintem nincs okod a félelemre. Előtte pettingeljetek.
2009. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mindenkiben van egy kis félelem az első előtt,bennem is volt,de megbíztam a barátomban,előtte oráloztunk és nagyon jó volt,egyáltalán nem is fájt!

16/L

2009. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is természetes a kis félsz minden lányban. Bennem is volt, elmondtam a páromnak aki addig csókolt amig el nem múlt és nem lazultam el teljesen. Nagy butaságnak tartom a közhiedelmet, miszerint fáj és vérzik. 10ből kb. 8 lánynak egyáltalán nem fájt és csak minimális (2csepp) vérzett. Szerencsére én is ezek közé tartozom. Hozzátenném hogy amikor mondtam a páromnak ezt a kis félelmet, mondta hogy benne is van nyomás, és hogy ő is izgul (szintén szűz volt még). Beszéljétek meg, és együtt sokkal könnyebb átlépni a félelem kapuján!
2009. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Természetes hogy félsz.

Én nem féltem, inkább izgatott voltam. De egy pillanat alatt megfeledkeztem mindenről, és csak az aktus után jöttem rá mi is történt. Nekem egyáltalán nem fájt, fura de tényleg nem fájt még csak kellemetlen sem volt. Már 2 éve elvesztettem a szüzességem, de a mai napig azzal a férfival járok aki annak idején elvette :)

19/L

2009. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én sem féltem, csak jött magától. de ahhoz az alkalmas pillanatot kell kiválasztani és spontán felindulásból, nem tervezgetve, megbeszélve. Fájni nekem sem fájt, de ez sok mindentől függ. És vérezni sem véreztem. hát nekem így sikerült :)
2009. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én féltem egy kicsit, és a barátom nem is figyelt oda annyira rám :S egy kicsit fájt de túléltem :D lazulj el és a lényeg h legyél elég nedves és akkor nem lesz semmi gond ;)
2009. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!