Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek a szextől?

Miért félek a szextől?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtem le senkivel, pedig már elég idős vagyok, 20 elmúltam. Már nagyon szeretném, kívánom, de mégis félek tőle. Mit tehetnék, hogy elmúljon a félelmem?


L


2014. jan. 21. 16:55
 1/4 kiskivancsi79 ***** válasza:
Ha majd jön az igazi vagy egy nagyon jó barát az segít majd átlépned ezen mert megbízol benne.
2014. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melyik részétől félsz?

Hogy fájni fog? Ha nem vagy túl szűk, nem hinném.

Hogy terhes leszel? Attól mindenki fél egy kicsit, de ha okosan védekezel, nincs mitől tartani.

Amúgy van barátod? Mert ha van vagy lesz, és fogod szeretni, nem hiszem, hogy félni fogsz a szextől.

L

2014. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Attól is, hogy fájni fog, attól is, hogy terhes leszek, de attól is, hogy ennyire meg kell nyílnom majd egy fiúnak. Hogy teljesen meztelenül lát meg minden..

Igen, van. Remélem igazad van és tényleg nem fogok félni.

2014. jan. 21. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, s mégis félsz a szextől, valószínűű, hogy nem ő az igazi. Ne erőltessétek.
2014. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!