Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem volt korai nekik?

Csak szerintem volt korai nekik?

Figyelt kérdés
Barátnőm 15éves a barátja meg 16. 2éve vannak együtt és nagyon szeretik egymást és múlthéten elvesztették a szüzességüket egymással. Lehet csak irigységből gondolom ezt mert nekem nincs barátom, nem tudom..de szerintem 15évesen korai..

2014. jan. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod, így meg főleg nem alkotok véleményt, hogy nem ő kérdezi.... Te majd csináld, amikor neked jól esik. Nyugi, nem késel le semmiről.
2014. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te írtad a privát üzenetet, üzenem neked, hogy nincs olyan, hogy "mikor alkalmas". Majd ha megtalálod a szerelmed, aki viszont szeret, nem félsz a szextől, tudod, hogy kell védekezni, és kívánod is. Cső.
2014. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már 2 éve együtt vannak és szeretik egymást nem kor függvénye hogy mikor fekszenek le egymással. 1 hónap után 15 évesen korai lenne... 21 évesen meg már 1 hónapot várni is soknak számít... Szóval körülményektől függ.
2014. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha 2 éve együtt vannak, nem korai.

Ők tudják, ne avatkozz bele.

2014. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekik kell érezni, mikor vágynak egymásra
2014. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményed lehet, de nem a te dolgod.

Önmagában semmit nem jelent az, hogy 15 és 16 évesek. Ha tényleg szeretik egymást, és felkészültek rá, megfelelően védekeztek stb. akkor elfogadható. 2 év sok idő, gondolj arra is, hogy milyen nehéz lehet 2 évig valaki mellett lenni szex nélkül, miközben teljesen odavagy érte, és vonzódsz hozzá stb. Nagyon nehéz, szóval ilyen szempontból én meg tudom érteni, hogy már nagyon vágytok egymásra.

2014. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!