Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor átszakadt a szűzhár...

Most akkor átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy meg nem voltam ugy fiuval. Mar eleg regota ujjazom magam. Ma eppen nyugodtan belekezdtem es folnyomtam magamnak az eszkozt ( lenyegtelen hogy mit ) . Mire kivettem csupa ver omlott ki belolem, mintha fajt is volna egy picit, de nem ereztem annyira hiszen meglepodtem hogy veres az ujjam es ott is. Regebben is volt halvanyka ver az ilyen ujjazasnal, de most rengeteg jott ki..tovabb is tudtam tolni. Tobb ujjam is belefer, gyorsan izgulok fel es nedvesedek is eleg gyorsan. Ezek szerint atszakadt?

2014. jan. 18. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, átszakadt a szűzhártyád, és így is fájhat a közösülés, ha a pasi nem elég gyengéd, és nem eléggé nedves a puncid!
2014. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hát ha egy kétméteres botot felnyomtál a sunádba ak át de még szűz marac atol
2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!