Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Komolyan nagy gond, ha valaki...

Komolyan nagy gond, ha valaki 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Én 21 éves, viszonylag szép lány vagyok... de nem érzem magam kevesebbnek, mert még nem történt meg.

De itt sokszor olvasom, hogy 15-16 évesen a normális... és már kezdem elveszíteni a hitem abban, hogy vajon tényleg normális vagyok e :D

Ti mit gondoltok? Ennyi idősen illő lenne? :|


2014. jan. 18. 03:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy kevesebb! 15-16 évesen nem normális. Mondjuk az tényleg fura ha valaki 21 évesen még szűz. (Mondom én, aki szintén 21 és még szűz.. :D) Szerintem amúgy nem nagy gond, de már jó lenne elveszíteni :D
2014. jan. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán. De ez azt hiszem, a te dolgod! Nem illőnek mondanám, talán időszerűnek. Sürgetni azért ne hagyd magad, ha még nem érzed az idejét
2014. jan. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az idő előre haladtával a szűzhártya is megvastagszik. 30 felé már olyan vastag mint a tam-tam dobra feszített oroszlánbőr. Komoly felkészültséget és minimum 70 Hrc kemény farkat igényel az átszakítása.

De komolyra fordítva a szót,akkor veszted el amikor te úgy érzed eljött az idő, és azzal akivel te akarod. Ez nem 1 teljesítmény orientált verseny.

38F

2014. jan. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged képes befolyásolni mások véleménye és csak emiatt elsietnéd, akkor gratulálok. Állj csak be a sorba...
2014. jan. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr. Truth ***** válasza:
A szűzesség ajándék amit annak a srácnak kell odaadnod aki kiérdemelte ezt a kegyet tőled. Ne herdáld el mindenféle jöttment senki kedvéért. Válasz magad.
2014. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Ps.: Gratulálok kedves kérdező. Bár minden lány olyan lenne mint te. Miattadérdemes még udvarolniuk a pasiknak. :)
2014. jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akk veszítsd el, ha úgy érzed.
2014. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor normális, ha van partnered, és kivánod őt.

Nem életkor függő a nemi vágy, sem a párkapcsolat. A tiniszerelem is rendben van.

(Elképzeltem, hogy a hormonrendszer megnézi a személyit, hogy mikor szabad neki "hormonkodnia" :D )


Amikor ilyen kérdés merül fel, mint a tiéd engem sosem az érdekel, hogy a szűz vagy, hanem az a kérdésem, hogy 21. évesen miért fordulhat elő, hogy te még nem voltál szerelmes, és nem alakitottál ki párkapcsolatot?


És rakjunk rendbe valamit fejben. szexuális életet akkor él az ember, ha van valaki akit kiván, és szeretkezni akar vele. Ez nem illő/nem illő kérdés! Ennyi idősen az lenne illdomos, ha a szexualitásod a te irányitásod alatt lenne, el tudsz dönteni egy olyan kérdés, hogy kivel,mikor,és miért. :) Ha 16 évesen szexelsz a pároddal akkor akkor teszed, ha 21 évesen, akkor az. Ne társadalmi konvenció döntse már el, hogy neked mikor mi a jó, sem pedig pár korlátolt, aki csak "megmondja a frankót", de maga sem tudja megmondani, hogy miért időpont függő, hogy mikor élj nemi életet.

A fenébe is, 21. éves lány vagy, döntsd már el, hogy kit kivánsz, és miért :))))

2014. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21 éves létedre elég gyerekes gondolkodásod lehet, ebből a pár sorból leszűrve. Hagyd a francba ezt a szüzesség témát, meg hogy ezen görcsölsz, inkább mozdulj ki és élvezd az életet, ismerkedj fiúkkal.
2014. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem az!

Nekem is lett volna rá lehetőségem, de nem tettem meg. Nem akartam egy lenni azok közül, akik az elvárások miatt veszítik el egy arra nem érdemes emberrel. Szerintem jobb később elveszíteni egy olyan személlyel, ami számít az embernek, és nem 14 évesen itt sírni, hogy mekkora hülye voltam.

21/f és szűz

2014. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!