Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem menstruáltam még soha,...

Ha nem menstruáltam még soha, és elvesztem a szüzességem, akkor lesz valami bajom? 16/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát….Az attól függ, hogy vesztetted el. Kaphattál vicces kis nemi betegséget és terhes is lehetsz. Még nem menstruáltál, de lehet, hogy peteérésed már volt, mikor megesett a dolog.

Előbb gondolkodni, aztán kefélni.

2014. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 planszó válasza:
érdekes h 16 évesen még soha sem menstruáltál.. ha nem védekeztetek akkor esélyes h igen, terhes lehetsz ha épp abban a ciklusban vagy. bár annak nagyobb az esélye h elkaptál vmi betegséget (szintén gumi nélkül)
2014. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor nem valószínű... Viszont az hogy még mindig nem jött meg, az elég érdekes, lehet jobb lenne, ha elmennél egy nőgyógyászhoz, ennyi idősen már kéne lennie...
2014. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek, lehetsz terhes, ugyanis nem lehet tudni, hogy mikor van az első peteérés.
2014. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azért, de létezik igazi nemi vágy, miközben nem vagy "ivarérett"? Mert én is eljátszadoztam a gondolattal de csak akkor kezdtem el igazán vágyni rá, miután megjött.


Szerintem amúgy nem lesz bajod, de védekezzetek, mivel nem tudni, hogy mikor lesz az első peteérésed. Szerintem nem ártana nőgyógyászhoz is elmenned és neki feltenni ezt a kérdést, mégis csak szakértő a témában.

2014. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 16 évesen még nincs menzeszed, első körben a nődokihoz csattogj el, mert lehet, hogy valami hormonális/szervi ok áll ennek hátterében, amit kezeltetni kell.

Amúgy a kérdésedre a válasz: igen, simán elkaphatsz pl. nemi betegséget, ha nem védekezel.


28N

2014. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!