Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem lehet elhinni, hogy...

Miért nem lehet elhinni, hogy egy 21 éves lány, attól még, hogy szűz, nem fogja hónapokig váratni a fiút és nem egy kincsként tekint a szüzességére?

Figyelt kérdés

Vitatkoztam valakivel itt az oldalon és nem hiszi el, hogy nem kincsként őrzöm a szüzességem, egyszerűen csak nem voltam olyan kapcsolatban, hogy el akarjam/tudjam veszíteni. Alig volt kapcsolatom fiúval és azok is nagyon kezdetlegesek voltak. De ha találnék egy fiút, akit megszeretek, nem várnék vele sokat, mert ilyen idősen azért már vannak igényeim és vágyom rá. De szerinte ha nem kincsként őrizném, akkor már rég elvesztettem volna. Ha valaki nem egy egyéjszakás kalandban akarja elveszíteni, akkor az máris kincsként őrzi??


Kinek lenne igaza? Neki vagy nekem?


2014. jan. 7. 08:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az a srác azért csinált úgy, mintha nem hitte volna el, hogy húzza az agyad, mert meg akar fektetni, de várni nem akar. Ennyi.
2014. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát az én esetemben volt egy 24 éves lány, aki elmondta, hogy fizikailag nem szűz, de nemi szerv még nem volt benne, és ő szűznek tekinti magát. Fura volt ezt így hallanom, de aztán kiderült, hogy a a tökéletesek tökéletesét keresi, és akkor lett elegem, bármilyen jó dolgokat tettem érte letojta 1-2 kiragadott rossz tulajdonságomat pedig felnagyította és csak azokon lovagolt, azóta nem találkoztunk, nem is fogunk. Persze ettől még elhiszem, hogy te oda tudod adni simán, bár lehet nálad az "olyan kapcsolat" a tökéletesség tökéletesét jelenti, nem tudom... 23/F
2014. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

4-es!!! Te miről beszélsz??? Nem attól lesz komoly a szerelem, mert hónapokig nincs szex, várat a nő.

Én sosem vártam, max 2-3-4 hetet. Felnőttek vagyunk vágyakkal tele.

Volt kapcsolatom hosszabb, második randin szexel.

Nem ezen múlik...

2014. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idő után szeretnéd a dolgot egy kapcsolatban? 1-2 hét?
2014. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha a pasinak csak "várakozást" jelent a veled együtt töltött idő, akkor én a helyedben 15000 évig váratnám!


Aki szeret az veled lesz akár évekig is szex nélkül, mivel ez csak

2014. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

MÁSODLAGOS DOLOG EGY KAPCSOLATBAN!


csak a sok birka nem bírja felfogni!

2014. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Neked lehet, hogy csak másodlagos, de sok férfinak és nőnek nem.

Ha a szex nem működik, a kapcsolat szinte kivétel nélkül tönkremegy.

Egy egészséges ember nem vár évekig.

És azért, mert te különc, netán asszexuális vagy, nem kell kiabálni.

30/F

2014. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretek, természetes dolog a fizikai vonzalom.

Miét lenne ez várakozás??? Gondok vannak, ejj...

2014. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#14 Ez a kapcsolat mélységétől függ és attól, hogy mennyire tetszik az illető. Egy számomra még idegen emberrel nem tudnék lefeküdni. 1-2 hét kicsit kevés időnek tűnik, mondjuk 1 hónap után már talán. De nem várnék vele hónapokat.
2014. jan. 8. 08:10
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen neked van igazad, 21 évesen vesztettem el, teljesen megértem, amit mondani akarsz. Soha nem éreztem senkinél, hogy na most ő az, akinek szeretném odaadni magam (nem voltam válogatós, egyszerűen csak nem találtam érdemleges embert), aztán találkoztam valakivel, és 2 hét ismeretség után lefeküdtünk. Igazából nem volt kérdés, hogy akarom-e, kialakult a vonzalom, kisebb fajta kötődés is... és ez azóta is tart:)
2014. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!