Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem lehet elhinni, hogy...

Miért nem lehet elhinni, hogy egy 21 éves lány, attól még, hogy szűz, nem fogja hónapokig váratni a fiút és nem egy kincsként tekint a szüzességére?

Figyelt kérdés

Vitatkoztam valakivel itt az oldalon és nem hiszi el, hogy nem kincsként őrzöm a szüzességem, egyszerűen csak nem voltam olyan kapcsolatban, hogy el akarjam/tudjam veszíteni. Alig volt kapcsolatom fiúval és azok is nagyon kezdetlegesek voltak. De ha találnék egy fiút, akit megszeretek, nem várnék vele sokat, mert ilyen idősen azért már vannak igényeim és vágyom rá. De szerinte ha nem kincsként őrizném, akkor már rég elvesztettem volna. Ha valaki nem egy egyéjszakás kalandban akarja elveszíteni, akkor az máris kincsként őrzi??


Kinek lenne igaza? Neki vagy nekem?


2014. jan. 7. 08:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Neked.


Nem kell az első jöttmenttel lefeküdni, de évekig várni sem.

2014. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy nem akarod mindenáron elveszíteni rendben van.

De így hogy ezen másokkal vitatkozol,meg kérdést teszel fel erről,már megkérdőjelezi,,vagy csináld,vagy várj a megfelelőre, de ezzel pont te hangsúlyozod ennek a jelentőségét hogy számodra ez mekkora kincs! ( ami persze igaz is lehet,de akkor meg ne írd az ellenkezőjét )

2014. jan. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egy újabb általánosító kérdés... Az hogy a csóka mit hisz el az megint az ő dolga. Én elhiszem, mivel egykori exem is ilyen volt és ő sem húzta hónapokig. 23/F
2014. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért baj az, ha hónapokig váratsz egy fiút? Dehogy baj! Sőt! Csak így tudod meg, hogy tényleg szeret-e, vagy csak a szexre kellesz neki! Én is fiú vagyok egyébként.
2014. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést mert tudni akartam, hogy most tényleg úgy jön le, hogy én ennyire ragaszkodom a szüzességemhez vagy csak ez a srác gondolja ezt.


Amúgy nem szándékosan vitatkoztam én erről, ez bonyolult, most nem fogom leírni :D


Egyáltalán nem általánosító kérdés. Nem írtam, hogy mindenki ezt gondolja. Arra voltam kíváncsi, hogy az a bizonyos személy miért nem hiheti el vajon?

2014. jan. 7. 08:48
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez a ritkább. De gondolom nagyon válogatós lehetsz, ha eddig nem sikerült összeszedni valakit...
2014. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon válogatós... de azért hadd válogassam már meg kivel kezdek kapcsolatot. Nem fogok minden második emberrel leállni csak mert annyira kapcsolatot akarok. Nem nagyon szoktam ismerkedni, ha meg igen, akkor elég nehezen találok olyan srácot akivel közös az érdeklődési körünk, összhangban vagyunk és tisztel. Na ilyet még nem találtam.
2014. jan. 7. 08:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol azzal, hogy mit gondol/mond más ?
2014. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem nagy elvárás...

Milyen az érdeklődési köröd?

A tisztelet alap, nem?

2014. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Általában nem foglalkozom. De ennek a srácnak a véleménye érdekelt.


Azt inkább nem írnám itt le :D

Alap lenne.. de sajnos nem mindenkitől kaptam meg.

2014. jan. 7. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!