Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Hogy reagálnátok ha a...

Fiúk! Hogy reagálnátok ha a barátnőtökről kiderülne hogy még szűz?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy már jártok egy ideje és úgy tudtátok hogy már nem szűz, mert olyan magabiztos pl. vagy sok pasija volt már és ezért fel se hoztátok a témát csak egyszer szóba kerül ( esetleg pont az első szex előtt) és kiderül hogy még szűz
2014. jan. 2. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem a nem szűz az a NŐ lévén szexuális értelemben is az.

Tudhatom róla, hogy van szexualitása, szexuális énképe,önbizalma, magyarul kiforrottabb nah. (most nem a 13 évesekről beszélek) A szűz az nekem szexuális értelemben azt mondja, hogy "fel kell nevelni". Ha a barátnőm lenne tényleg nem érdekel (elvégre szeretem), de egyébként mondjuk úgy az "érettebb szexualitású" nőkre bukom, a szüzeknek ott vannak a hercegek :))))

2014. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minek kell ekkora jelentőséget tulajdonítani a szüzességnek?!Attól,hogy szűz,még nem biztos,hogy olyan rendes kislány.
2014. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki. Amúgy én is az vagyok :P 21F
2014. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12.

Igen, a szüzesség nagy fétis sokaknál :)

2014. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem nagyon izgatna, ha szeretem, de jobban örülnék egy ilyen kijelentésnek, mintha azt mondaná, hogy 12en rajtam kívül megdugták... lehet nem állnék be 13.nak a sorba!!
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem érdekelne
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!