Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól normális? Mennyire...

Mikortól normális? Mennyire fáj? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk és ő már szeretne velem lefeküdni,de én nem vagyok biztos a dolgokban.Szeretem és boldog vagyok vele,de erre még nem biztos,hogy kész vagyok.Szerintetek mikortól normális?És mennyire fáj?

14/L



2013. dec. 29. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barbizz még.
2013. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normalis. Ha meg nem vagy kesz ra, ne kenyszeritsd magad, mert az biztosan rossz elmeny marad. En 18 voltam, mikor elvesztettem, de nem azert, mert mindenki elkerult, hanem akkor ereztem ugy, hogy most mar kell es nem erdekelt, ki gondolta cikinek meg nem cikinek. A lenyeg, akkor csinald, ha kesznek erzed magad lelkileg.

Az elso faj, de egyenfuggo, mennyire. Hosszu elojatek, odafigyeles kell, ezekkel mersekelheto a fajdalom.

2013. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz ha megteszed. Nem fáj ha óvatos a srác.
2013. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!1-es én csak kérdeztem barbizni nem fogok;) a 2-es 3-as válaszát köszönöm:)
2013. dec. 29. 14:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Annyira fáj amennyire félsz tőle.

Persze ez sokminden mástól is függ. Beszéljétek meg előtte mindenképpen. Én a helyedben csak akkor tenném ha 100%-ig bízom benne és ha ennyire akarom is.

Szóval szerintem még ne tedd. Ha ezt ő nem képes elfogadni akkor nem is szeret igazán :P

2013. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)még biztos várok vele,mert nem vagyok kész rá,de ő megérti,csak már várja.
2013. dec. 29. 14:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor vagy rá kész, amikor ez a kérdés már nem merül fel benned, hanem biztosan tudod, hogy minden porcikáddal akarod őt érezni!


Normálisnak akkor mondanám (függetlenül a kapcsolat természetétől), amikor már 2 éve rendszeres menzeszed van. Ugyanis a gumi bármikor kiszakadhat, és ilyenkor az esemény utáni tabi hosszú hónapokra felboríthatja a hormonháztatásodat, és a fejlődés ezen szakaszában komoly következményei lehetnek.

2013. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem még akkor is várj vele, ha már készen állsz, legalább 15 éves korodig

egyén- és helyzetfüggő hogy mennyire fáj, ha elegendő előjáték volt, és teljesen fel vagy izgulva, akkor nem fog fájni annyira, hacsak nem vagy túl szűk, vagy neki nem óriás mérete van :D

2013. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8as vagyok

azért várj vele 15 éves korodig, mert ha 14 évesen veszted el, akkor mindenki el fog könyvelni egy r*bäncnak... hidd el, nem fogja az embereket érdekelni hogy csak egy emberrel voltál, és szerelemből tetted stb. akkoris mindenki szemében ribivé válsz... ilyen az élet

2013. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm:)
2013. dec. 29. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!