Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire ciki ha nem mondod...

Mennyire ciki ha nem mondod meg hogy még szűz vagyok, mielőtt megtörténne?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok fiatal, 25 leszek januárban, tudom hogy nem egyszerű történet de így alakult.
2013. dec. 23. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
anno a barátom sem mondta meg.. ő szűz volt, én nem. mikor együtt aludtunk, addig simult meg kacérkodott rajtam álló brével, míg nem becsúszott... aztán elnevette magát és zavartan közölte, hogy "nem ilyen rövidnek képzeltem az elsőt". na akkor esett le, hogy miért mondja, és bele is csaptunk a dologba, hogy megtudja milyen a magyarok istene :) aztán utána megbeszéltük, hogy miért is füllentett, nem kellett volna, stb.. mivel szerelmesek voltunk nem zavart :) még visszagondolva is aranyos :)
2013. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok :)
2013. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos elég kényes egy téma ez, főleg a 20 év felettiek részéről.

Én volt barátnőm nem is sejtette hogy szűz vagyok de mielőtt megtörtént volna picit bepánikoltam és akkor bevallottam neki mi a helyzet, és sajnos otthagyott.

Ez volt velem 19 évesen, és utána így most 23 évesen lett újra barátnőm, de rettegtem neki elmondani a dolgot. Persze a reakcióimból ő is levette hogy valami nem stimmel nálam, akkor mondtam hogy nem akarok erről beszélni, de csak kihúzta belőlem, akkor az ágyba meg is fordultam inkább mert kb a sírás határán voltam mert előre rettegtem attól hogy ennek a párkapcsolatnak is annyi egy olyan dolog végett amiről nem tehetek.

De szerencsére megértő volt, nyugtatott, biztatott és átvette a vezetést, szépen lassan türelmesen bevezetett a dolgokba és végre megtörtént az amire régóta vágytam. Nagy mázli kellett ahhoz hogy egy olyan nőt találjak aki elfogad engem és végre ad esélyt arra hogy boldoggá tehessem, mert sajnos elég pocsék életem volt régen, rossz környezetben laktam és elnyomtak, de így hogy jó helyre kerültem végre érzem azt hogy emberszámba vesznek.

2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az még nem vészes... ismerek olyat aki 30 évesen vesztette el és ugyanúgy élte meg mint 1 fiatalabb szóval nem maradt le semmiről. De amúgy érdemes megmondani a csajnak,nem azon fog múlni semmi ha szeret,meg fogja érteni,és érdemes meg mondani azért is, mert úgyis észre fogja venni.
2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de tökéletesen megmutatja mennyire is bízol a másikban. Odaadni odaadod neki magad, de nem mersz elé állni egy egyszerű mondandóval.
2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, amit nem árt, ha tudnak egymásról az emberek, ha már kapcsolatban vannak, vagy még akár előtte is, mielőtt összejönnének. Én örülök, hogy a barátomnak nem volt előttem senkije.
2013. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LeftBehind ***** válasza:
3. Szerencsés ember vagy. Nálam nemrég,20 évesen történt meg az első csók egy olyan lánnyal akibe már egy ideje szerelmes voltam. Én hülye meg reménykedtem hogy végre a sok elutasítás és pofon után találtam valakit aki nemcsak elfogadna de velem is akarna lenni. Másnap mikor találkoztunk elmondta,hogy csak azért csókolt meg mert előtte már ivott. És én állat még mindig nem tudom elfelejteni....mégegyszer mondom,k..rva szerencsés ember vagy.
2013. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
honnan tudjatok hogy fiú a kérdező?
2013. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LeftBehind ***** válasza:
8. Végülis,eddig nem ellenkezett.
2013. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, akkor nem bízol a partneredben, márpedig bizalom nélkül hülyeség belemenni intim kapcsolatba!
2013. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!