Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyes embereknek miért olyan...

Egyes embereknek miért olyan meglepő hogy 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egyszer még nem találtam meg az ideális pasit, akkor nem, nem értem miért kell ezen csodálkozni...
2013. dec. 23. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert így kilógsz a sorból (mint ahogy sokan mások, és mint ahogy én is). Mert mostanában az a "szokás", az a menő, ha 15 évesen elkezdesz nemi életet élni. És furcsának tartják, ha szűz vagy még 18 éves kor felett, mert akkor az azt jelentheti, hogy valami gond van veled. Szokták ezt a külsőre is fogni, hogy nem túl szép az egyén, ezért nem volt még senkije se, de szerintem a legnagyobb gond mindig belülről fakad. Rengeteg az önbizalom hiányos ember.
2013. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek szeretnek olyan dolgokban turkálni, amikhez végképp semmi közük nincs.
2013. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én már nem vagyok az, de én csak 1 sráccal voltam együtt úgy( de a sráccal több mint 3 évig jártunk). Ezen is csodálkoznak.


20/L

2013. dec. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!