Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőmmel elhatároztuk,...

Barátnőmmel elhatároztuk, hogy meglesz az első. De nem tudjuk honnan lessz óvszer. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Csak az a baj, hogy nem tudjuk, honnan szerezzünk óvszert. Lehet, furán hangzik, de mivel kisvárosban lakunk, ezért ha boltba veszek 100%, hogy megtudja olyan aki olyannak elmondja akinek nem kéne. Vetessek valakivel? Megkérdeznék ha olyan helyen vok, hogy miért veszem vagy nem engedik megvenni. Mind a 2-en 15 évesek vagyunk. Szerelemből lessz. Olyan ne írjon aki azt mondja korai vagy ilyesmi! Hogyan juthatok óvszerhez?
2009. nov. 24. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akkor vetess valakivel, de amúgy nevetséges ha valaki bemószerol, inkább örülni kéne h hogy védekeztek!
2009. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyenkor csak azt tudom mondani, ugorj be egy nagyvárosba, a lánnyal, mondjuk mozizni, aztán hazafele vesztek egy raklappal. :D
2009. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most mit törődsz azzal h valaki meg-e tudja vagy sem? Anyám... Nehasználjatok óvszert ha annyira lusta vagy megvenni csak amiatt h félsz h megtudja valami ismerősöd, és akkor majd egészséges babának adhat életet a barátnőd.
2009. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szinte minden benzinkútnál lehet kapni.
2009. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké rendben igazad van. Meg megveszem és...
2009. nov. 24. 19:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja megkérdezni, hogy miért veszed, és kötelesek adni. Gyógyszertár van nálatok? Én oda mennék a helyedben, a gyógyszerész tuti nem fog pletykálni.

De ha el tudsz menni egy közeli városba, akkor abszolút nincs gond, sok bevásárlóközpont WC-jében van óvszerautomata is.

2009. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Andrewka ***** válasza:
100%

Nem azért mert oltani akarlak meg ilyesmi. Sőt le sem akarlak beszélni. De ha annyira ne mvagy képes h besétálj egy boltba és vegyél egy csomag óvszert akkor nem biztos h olyan nagyon érett vagy a szexhez.

Nem kell ennyit parázni rajta. Egyrészt senkinek semmi köze hozzá. Másrészt rengeteg helyen árulnak úgyhogy nem feltétlenül a szomszéd boltosnéninél kell megvenni. Én ilyen kérdésre mindig a saját tapasztalatomat tudom írni. Tescoban már fizettem két csomag óvszerért, meg egy üveg borért. Meg se rebbent a pénztáros szeme. Fapofával lehúzta a vonalkódot és kész.

2009. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért tudhatnátok, hogy eleinte nem olyan egyszerű ez az óvszer-vásárlás dolog. Én még huszonévesen sem nagyon szeretek óvszert venni... :S
2009. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk iskolában, orvosi szobában lehet ingyen óvszert kérni. Bár szerintem annál rosszabb hely nincs:D én mindig a közeli coopban veszem, mert ott van egy nő aki elvörösödik ha megfogja:D:D:D:D:D:D:D:D rendesen imádom vásárolni:D:D ha kell én veszek neked és elküldöm:D
2009. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké oké. Lementem és vettem.
2009. nov. 24. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!