Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúnál mikor kezdeményezzek?

Szűz fiúnál mikor kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Segítség, elég komoly kapcsolat után most egy szűz fiúval vagyok. Eddig sosem volt szűz barátom..és én már igényelném a sexet..kezdeményezzek? vagy ne eröltessem? várjak amég ő kezdeményez?

2013. dec. 12. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Muszáj leszel kezdeményezni mert te vagy a tapasztaltabb. Amikor már látod rajta, hogy nagyon szeretné de még kételkedik akkor már csinálhatod.
2013. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz szerintem nyugodtan. Egy szűz fiú koránt sem olyan "törékeny" mint egy lány, legalábbis a "mikor kezdeményezzek" kérdésben.

A szűz fiúval való törődést itt tárgyaltuk ki, biztosan haszonnal fogod olvasni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5140..

2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A barátomról tudom hogy ilyen téren még bizonytalanok, félénkebbek és nem akarják erőltetni mert nem akarják hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolat, a barátomnál így volt akarta már csak félt attól hogy elbaltázza és elhagyom, nagyon türelmesnek kellett vele lennem, de amikor szóvá került hogy akarom akkor mondta hogy benne van csak bizonytalanabb.

Én akkor sokat segítettem ám neki, nyugtatni kellett mert idegesebb volt, persze megnyílt előttem mert a vetkőzésben meg a smárolás és az előjáték jól ment neki csak úgy tépte le rólam a ruhákat, tehát be volt indulva, csak ugye amikor elkezdtem puszilgatni a hasánál és szépen közeledtem a pénisze felé akkor hirtelen bepánikolt sok új érzés érte őt ami furcsa volt még neki, amikor engem ujjazott akkor valahogy bátrabb volt pedig sosem csinálta, ráérzett bár már akkor is eléggé görcsös volt így amikor elkezdtem neki simogatni meg kiverni akkor eléggé feszült volt nyugtatnom kellett de végül nyugodt lett, de amikor eljött volna az ideje a behatolásnak, akkor hirtelen pánikroham tört rá lelankadt minden baja volt szegénynek, akkor félt igazán, sosem felejtem el ezt szegény nagyon be volt parázva, félt attól hogy elszúrja, rettegett tőle, igaz volt már korábban barátnője de az annyira erőltette a szexet hogy amikor elkezdte kiverni neki, kemény volt, meg durva semmi előjáték és kényszerítette hogy tegye be neki meg minden akkor is bepánikolt a párom mert szűz volt de egyszerűen nem tudta mit csináljon a csaj meg durván ott is hagyta. Én türelmesebben álltam hozzá így szépen lassan csináltunk mindent.

Sokan állítják hogy a szüzek nagyon hamar elmennek az első 2-3 alkalommal meg azok akik régen voltak már nővel bár ez nem igaz mert a legelső barátom is szűz volt igaz én is de ott sem tapasztaltam ezt meg a mostaninál sem hogy hamar elment volna, persze nagyon élvezte szinte csak úgy csókolgatott meg simizett nagyon tetszett neki láttam is rajta hogy élvezi és azért megtett mindent hogy nekem is ugyanúgy jó legyen tehát volt valami ösztön benne hogy akkor mit mikor hogyan érjen hozzám stb... De inkább azt a lelki bánatot kellett benne legyőzni ami végett ilyen volt.

2013. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azután miután elvesztette a szüzességét... :D

Szóval ha csak szexet akarsz kezdeményezni (mert a kapcsolat már megvan) akkor csak simán vetkőzz le szexi cuccokba és ha nem b..i akkor rád fog ugrani... :D

2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdeményezz, csak hagyd, hogy rádmásszon. (Ha nem mászik rád akk valami gond van vele.)
2013. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyilván el fog futni ha találkozik egy nővel aki le akar vele feküdni... most komolyan, hogy tudsz ilyet kérdezni?
2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg nem szűzként csakazértse kezdeményeztem, hogy húzzam az agyát. megvártam míg ő veti rám magát. így is volt. és milyen nehéz volt addig kibírni. úgyhogy nem biztos, hogy azért nem kezdeményez mert félénk. Szerintem kezdeményezz!
2013. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:) a legtobbjuk nagyon hasznos volt..!!
2013. dec. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!