Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ennél a fiúnál?

Figyelt kérdés
Ő 16 éves én 17, mindketten melegek vagyunk. Ő tagadja, én nem. Valamilyen véletlen folytán mindig sikerült olyan pillanatokban elkapnia amikre úgy annyira nem vagyok büszke, így valószínűleg nem túl felemelő véleménye van rólam. De már annyira szeretném valamilyen módon megismerni, hogy megtudjam tényleg mit gondol rólam, hogy esetleg Ő is szeretne-e a tőlem valamit de fogalmam sincs hogyan kezdjem ezt el.
2013. márc. 9. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Kategória WIN

Egyébként ha tagadja hogy az lenne akkor valoszinuleg nem b*zi.

2013. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem barátkozz vele először. Esetleg kérd a segítségét egy olyan dologban, amiben ő nagyon jó. Melegként is úgy tudsz ismerkedni, mint heteroként. A szokásos dolgok beválnak, mint pl. közös program, közös tanulás, sport vagy baráti körbe hívás, stb. Beszélgess vele sokat, légy nyitott. Az sem baj, ha megemlítesz egy valamit amire nem vagy büszke egy beszélgetés kapcsán, hogy "na, az mekkora hiba volt, még jó, hogy tanulok a hibáimból". Szerintem kezdeményezz ilyesmit. Sok sikert! :) N28
2013. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!