Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen még szűz vagyok fiu...

Wendela91 kérdése:

17 évesen még szűz vagyok fiu létemre, és még sose volt barátnőm. Szerintetek ez ciki? (17F)

Figyelt kérdés

Nemtartom magam csúnyának,beszélgettem suliba lányokkal aztmondták nincs velem semmi gond helyes vgyok,csak a magaságomra gyúrnom kéne egy kicsit (184 cm).

Alapjába véve viszahúzódott vagyok, de ahogy elnézem a lányok a suliba mind az ilyen köcsög pávákra vagy a roszfiukra buknak! Szerintetek ciki hogy még nemvolt sose csajom ?


2013. dec. 7. 14:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki:) akkor kell hogy barátnőd legyen, amikor talalsz olyat akivel szivesen együttlennél :) és nyugi nem mindenki bukik a pawakra, én pl undorodom tőlük
2013. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hát figyelj...én 16 vagyok szintén szűz életembe nem csináltam semmi olyat hogy most ragadjanak rám a nők nem vagyok páva se rossz fiú, csak egy a lényeg hogy legyél nyitottabb a lányok felé, ne legyél bunkó, ne csald a csajt, tudj vele beszélgetni normálisan ne flegmázz ne egózz mert többnyire nem jön be és legyél vicces....de a legegyszerűbb add magad.
2013. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jomagam is 17 eves vagyok, szinten szuz, bar igaz hogy en mar tulvagyok egy par komolyabb kapcsolaton (4-5) honaposak, a mostani baratnommel lassan 8-ik honapja leszunk egyutt, es nagyon szeretem, de az az erdekesseg, hogy egyik baratnomhoz sem csajozasi szandekkal kozeledtem, hanem mindegyikukhoz mint barat akartam kozelebb kerulni, aztan igy alakult. En sem tartom magam helyesnek, az adottsagaid pedig szinte megegyeznek az enyeimmel (185 centi, 76 kilo), de nekem pl. az, hogy elkezdtem kondizni is adott onbizalmat. A lenyeg hogy ne azokkal a csajokkal kezdj, akiknek a rosszfiuk meg a pawak jonnek be, mert ott ha nem vagy eleg tokos es bunko, akkor nincs eselyed. Egyebkent ez a reteg is a csajoknak kb 40%-a, nem tobb. Probalj egy rendes lanyt talani, es fele nyiss, ismerkedj, jarj el kozossegi programokra.. ez a kulcs, nem az hogy a r!bancokat probalod felszedni. Kitartas, es sok sikert:)) (az ekezetek miatt ne iteljetek el, kulfoldi a telefon, nincs benne magyar)
2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!