Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivan olyankor hogyha például...

Mivan olyankor hogyha például az első sex után kicsit véreztem a második után már jobban és hány százalék úgy teherbe esni hogy nem védekezünk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 17:49
 1/10 anonim válasza:
50-50%
2013. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az hány százalék hogyha nem mossa meg a fiú és később mégegyszer lefekszik a lánnyal ?
2013. dec. 6. 17:58
 3/10 A kérdező kommentje:
vagyis ha törölközővel megtörli az ember jól akkor is teherbe lehet esni ?
2013. dec. 6. 17:59
 4/10 A kérdező kommentje:
valaki ad nekem választ! fontos lenne nagyon
2013. dec. 7. 06:23
 5/10 A kérdező kommentje:
A terhesség kalkulátor mennyire mutat igazat? Valaki megtudná mondani ??
2013. dec. 7. 20:37
 6/10 anonim válasza:
Ezen talán azelőtt kellett volna gondolkozni, hogy lefeküdtetek...
2013. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és hány százalék így teherbe esni ?
2013. dec. 8. 10:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudom kitörölni ezt a ki írást végleg ??
2013. dec. 8. 10:15
 9/10 anonim válasza:
figyi. attolmeg hogy te szuz vagy, meg esetleg a pali is, ugyanugy lehetsz terhes mar az elso alkalommal, foleg ha kiverted neki, o letorolte (elmeletben, pasi vagyok, tudom mennyire lehet letorolni), es utana meg meg is dugott, eldurrant benned, raadasul ovszer nelkul. TAPS! a kerdesedre, tehat hogy mi van akkor: parazas, hogy ne legyel terhes. de most komolyan: nem akarlak leoltalni, de ez eleg nagy faszsag volt. akkor kellett volna gondolkodni.
2013. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen ,de evvel nem nyugtattál meg egyszerűen ,és az esemény utáni tablettának milyen hatásai vannak ? vagy ha azt beszedem akkor nem lehetek már terhes vagy mi ?
2013. dec. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!