Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és a barátommal...

15 éves vagyok és a barátommal úgy néz ki, hogy nemsokára majd lefekszünk. Nagyon fáj az első? Kinek milyen élmények vannak róla?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy jól felizgassam? Vagy valami jó póz? segítsetek.

2013. dec. 6. 14:53
1 2
 11/14 GentLnazi ***** válasza:

Amugy szerintem ez az" ugynézki lefekszunk"kicsit erőltetett ,érdemes addig várni amíg már nem bírjátok vissza fogni magatokat és ez valószínű részedről nem most van,mert akkor azért a felizgatás része már menne...Am meg az h volt lánnyal nem jelent semmit,ja de azt h volt lánnyal...


Adtam egy zöldet " kummunikatív arcnak" xD s

2013. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem erőltetett:) ő szeretné és én is csak kicsit félek
2013. dec. 6. 15:38
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
a félelem az sztem természetes. De tényleg magadra figyelj és ne menj bele semmi olyanba, amivel kapcsolatban akár a legkisebb ellenérzésed is van.
2013. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mi először a misszionárust csináltuk, azaz ő van felül.fájt egy picit, még a második is de nem is erről szólt, attól még élveztem:) és leginkább csak addig fájt amég nem voltam elég nedves, utána annyira nem.
2013. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!