Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nincs barátnőm vagyok és még...

Rooyy kérdése:

Nincs barátnőm vagyok és még szűz volt barátnőm de nem jőt őssze vele?

Figyelt kérdés
Most 20 éves vagyok és nincs barátnőm szeretnék megismeredni egy rendes nem partilányal de ne legyen egy csak otthon űlő lány ne legyen buta de nem kel okosnak lennie tudjon főznivaló és legyen öszinte renélem vannyk ilyen lányok
2013. dec. 1. 09:04
 1/5 Sinead ***** válasza:
100%
Beszélni nyelv magyar?
2013. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy koldus ne válogasson.
2013. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány de én is ebbe a cipőben jártam, igaz én nem voltam már szűz mert hát voltak idők amire nem igazán vagyok büszke de csak fájdalom lett a dolog vége én otthon ülő típus lettem egy időre, legalább feltöltődtem és új baráti társaságba keveredtem ahol már elkezdtem megismerni egy nagyon helyes csinos lányt. Igaz picit kövér vagyok meg nem vagyok valami magas, de a kedvességem, meg a humorom a helyén van és a lány úgy néz ki elfogad engem tehát ha a szerdai randin elérem amit akarok akkor már sínen vagyok, pedig nem vagyok az az iszákos ember nem is iszok mert munkám miatt folyton autóba kell üljek, de a csaj sem egy iszákos ritkán jár ő is bulizni ő inkább jobban szereti a kint léteket, a csavargást, meg a kisebb túrázásokat, úgy nézki megtaláltam a párom mert mindketten hasonlót szeretnénk utazgatni, világot járni és úgy nézki össze is fog jönni a dolog. Kitartás tesó, fél éve én is ottvoltam hogy feladom a dolgot és magányosan fogok megöregedni de sokat változott az elmúlt félévben a helyzet.
2013. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen remélem nekem is mad eljőn az igazi
2013. dec. 1. 15:01
 5/5 A kérdező kommentje:
ja 2 anyád a koldus 1 tudni magyar csak félre írni Vili b@zmeg
2013. dec. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!