Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Milyen volt az első...

Lányok! Milyen volt az első sex? Fájdalmas? Szeretted azt a személyt akivel megtörtént?

Figyelt kérdés
Tapasztalt lányok, milyen volt az első? Hány centis volt a fiúnak? Hány évesek voltatok és ki kezdeményezett, illetve hogyan? Mik voltak a körülmények és könnyen mentetek -e bele?? :D :)

2013. nov. 30. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább csak kellemetlen, furcsa volt, de mindketten bénáztunk, úgyhogy elröhögtük az egészet :D

amúgy 7 hónap után a szerelmemmel, 16 évesen

(15 cm- vel)

2013. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően nem volt fájdalmas...Nem tudom hány centi volt neki,nem mértem le vonalzóval.xDD Akkor 15 voltam,ő 16.Nem mondta,hogy "most b-szni fogunk".xd Tudta hogy szűz vagyok.Valami unalmas filmet néztünk,megcsókolt,és egyre lejjebb kerültek a ruhák mindkettőnkről.Nem tiltakoztam,inkább akartam őt.Megtörtént,azóta is együtt vagyunk.A srácnál történt. 16/L
2013. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam Ő 22, 14-15 cm-re volt, nem volt sokáig fájdalmas, nem szerettem a személyt szerelemből, és nem mentem könnyen bele, mert 2 hónapot vártam.

De jó volt.

2013. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó volt. Nem fájt, az elején volt egy kicsi feszítő érzés, ami pár másodperc után teljesen elmúlt és onnantól kezdve nagyon jó érzés volt, orgazmusom is volt.

Én 22 voltam, a pasi 24. Nem voltunk szerelmesek, évekkel korábban kavartunk bulikban, aztán barátok maradtunk, majd megint összekavartunk, ezúttal szex is volt. Nem nagyon kellett engem se győzködni, mert kívántam. Átmentem hozzá, vittem neki kaját, mert én már csak ilyen jófej csaj vagyok, utána megnéztünk egy filmet, közben csókolóztunk, felizgultam, letapogattam nadrágon keresztül, ő is engem, aztán utána ment az magától.

A mérete hosszúságra olyan átlagos volt, nem tudom, olyan 15-17 körüli, vastagságra olyan elég szép 4-5 centi.

2013. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Łexiii válasza:
:$
2013. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én mint fiú válaszolok: 12 voltam amikor a 16 eves baratnommel "bohockodtunk", sexnek nem mondhato, de benne voltam. Elso normal 15 eves koromban volt, 16 eves baratnommel. Hozzateszem sosem volt még fiatalabb baratnom. 18 centi


20F

2013. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, tényleg ilyen válaszokat vártam! És különösképpen örülök a fiú válasznak!!! :)
2014. márc. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!