Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 25 évesen szuz az...

Ha egy lány 25 évesen szuz az ciki?

Figyelt kérdés
Nem kérek ajánlatokat!
2013. nov. 28. 15:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy felmerült benned, hogy ez ciki!
2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
45%

9-es vagyok.


Mi a franciért nem ciki? Vagy akkor legyen gáz! 25 évesen más már családot alapít nem rejtegeti a szűrhártyáját más elől. Azt sem tudom elképzelni, hogy válogatós, mert egy NŐnek mindig akad udvarlója. Olyan nincs, hogy valakinek senki se tetsszen.

Két dolgot tudok elképzelni. Vagy baromi dagadt a csaj és kibszott ízléstelenül öltözködik, vagy nem jár sehova, mert egy antiszociális szerencsétlenség. És igen. Ez bizony ciki, mert mindkettőn lehet változtatni. Így hát rohadtul ne legyél rá, hogy még egy farok sem járt benned.


A fiúk részéről azért nem ciki, mert irreálisak a női elvárások.

2013. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
*ne legyél rá büszke
2013. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen ciki, főleg a mai világban, ahol az az elvárás hogy kiéld magad már az első komoly kapcsolatod előtt, és házasságig minimum a fél városnak ismernie kell a tested minden rejtett zugát.
2013. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok rá buszke
2013. nov. 28. 16:31
 16/27 199303 ***** válasza:

szerintem se ciki, mindenkinek joga van akkor elveszteni amikor o szeretne. addig var vele amig csak szeretne.:-)

ajanlatokat meg biztos sokat fogsz itt kapni en is kaptam rengeteg ajanlatot az ilyen kerdesemre, erre valahogy nagyon ugranak itt

2013. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mégis miért kéne hogy érdekeljen? Ha a barátnőm lennél se zavarna, ha nem akarsz az maradni életed végéig. :)

Az, hogy kicsit lassabban haladnánk egy ilyen lánnyal, nem okozna problémát.

25/F

2013. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
@15: Na ez a hozzáállás a ciki, nem az, hogy szűz vagy 25 évesen. Mert ha nem akarsz szűz lenni, akkor bárhol találsz olyan srácot, aki két kérdés után (Van nálad gumi? Hozzád menjünk vagy hozzám?) elveszi. De ha ezt nem akarod, akkor pedig fogadd értékként és a saját döntésedként: normális kapcsolatot és férfit keresel, nem pedig futó kalandot.
2013. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

38 éves koromig az voltam, szexuális zaklatás gyerekkorban, nem tudtam oldani az emiatt kialakult páni félelmemet a férfiaktól... Aztán sikerült. Mondjuk sok évig dolgoztam magamon, segítséggel, hogy gyógyuljanak a sebek...

N

2013. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ma szerintem a többség cikinek tartaná.


a kérdés inkább az, hogy miért tetted fel a kérdést, és mi az oka annak, hogy az illető szűz. már ha mérlegelni akarjuk a szüzesség minőségét.


de gondolom itt úgysem fogod elárulni hogy rólad van-e szó és miért alakult így. felszínes válaszoknak meg nem tudom mi értelme. önbizalomhiány ellensúlyozása? és akkor máris találhatunk 1 okot a szüzességre.

2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!