Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Segítség az első alkalomhoz!?

Segítség az első alkalomhoz!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni az első alkalomhoz. hogyan csináljam,mit csináljak előtte,mit csináljak közbe...

Nekem ez lesz az első,szerintem neki is de erről még nem is beszéltünk.Nem tudom pontosan hogy mikor lesz de elég hamar mert már volt róla szó...nem pont így de utalt rá. hogy szeretné.:)

16/f


2013. nov. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Izgasd fel, nyald ki előtte, ujjazd, és mikor érzed, hogy nedves, akkor rakd be
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
először is jolenne tudni hogy miota vagytok együtt. mert ebbe nemlehet csak ugy belekezdeni meg megtervezni csak akkor csináljátok ha mindketten érettek vagytok rá és készen álltok de a kérdésedből azt veszem észre hogy még nemigazán állsz készen ha ennyire nemtudsz semmit a dologrol.először ismerjétek meg egymás testét.(bár nem irtál arrol hogy volt e már petting vagy valami) de ha nem akkor ne kezdjétek szexszel egyből. egyébként meg nincs benne semmi bonyolult ösztönből jönni fognak a dolgok és látni fogod a lányon is hogy mi a jo neki és mi nem.
2013. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyen romantikus hely és idő ne kelljen kapkodni utána jön magtól minden:D
2013. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztázni kéne, hogy ő is szűz-e még, mert nagyon nem mindegy. Ha nem az, akkor hagyd, hogy irányítson. Ha az, akkor különösen óvatosnak kell lenned, mert ha nagyon bénázol, eléggé fájni fog neki.
2013. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!