Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 17 évesen még...

Nagyon gáz, ha 17 évesen még szűz vagyok, és még nem volt komolyabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam, hogy 13-15 éves lányok már rég lefeküdt a barátjukkal. Nekem meg még egy komoly kapcsolatom sem volt.
2009. nov. 17. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyszerűen szörnyű. :D Gáznak tartod magad? Nem? Azt mondtad, hogy NEM? Jó válasz. Nem kell hogy mások befolyásoljanak.

Én sem tartom magam gáznak. (Igaz, van barátom, aki szolidan érdeklődött az érintettségem felől és most türelmesen vár.) Nem vagy lekésve semmiről. Az a gáz, amikor 20 éves korodban kiéltek téged a pasik és nem fogsz kelleni senkinek.

2009. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kisanyám Én 22 férfiember vagyok papíron, de pont amiatt, hogy egy 1.5 hónapos kapcsolatomon kívűl nem volt más, emellett még szűz is vagyok, nem tartom magam annak.

De Te még csak 17 vagy majd ha 20 fölött jársz, és akkor is ugyanez lesz a helyzet, akkor elkezdhetsz "aggódni" , de addig, nincs miért.

2009. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hopsz helyesbítek: 22 éves


Előző voltam.

2009. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!