Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 17 évesen még...

Nagyon gáz, ha 17 évesen még szűz vagyok, és még nem volt komolyabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam, hogy 13-15 éves lányok már rég lefeküdt a barátjukkal. Nekem meg még egy komoly kapcsolatom sem volt.
2009. nov. 17. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gáz! Menj gyorsan és old meg magad, mert még szó szerint elsullyedsz a szégyenben! Nem is tudom elképzelni, hogy véthettél ilyen nagy hibát?? 17 évesen már régen 3 gyerekes családanyának kellene lenned! Szégyeld magad!
2009. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőm 22 éves és nem rég vesztette el. Nem ciki, hogy még szűz vagy, sőt becsülendő.

Kérdeznék valamit, ha az lenne a menő, hogy tűzbe kell ugrani, te is megtennéd?

2009. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha erről csak most hallasz majdnem felnőtten akkor nemtudom hol élsz.
2009. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

13-15 éves lányuk már rég lefeküdtek a barátjukkal, neked még egy komoly kapcsolatod sem volt? az gáz, mert nekik sem volt még komolyabb kapcsolatuk, általában, csak összedugták a nemi szervüket, nehogy gáz legyen, mindez viszont neked még nem gáz!:)

Még egy 20 éves csajszinak sem gáz, ha épp akart volna pasit de valami miatt nem úgy alakultak a dolgok.

2009. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az első kapcsolatom,sőt kapaszkodj meg :-)

17 évesen csókolóztam először...


Addig nem jött össze,nem volt senkim..Sosem éreztem ezt gáznak,mert tudtam,hogy majd eljön az ideje...


Semmiről sem maradtam le,sőt sokkal jobb így.Jobb,mintha már 14 évesen túllennék mindenen.


Nem gáz,és nem ciki!


18/L

2009. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkozz már egy kicsit :P A szex elvileg 18+ téma; oké, hogy nem mindenki vár addig, de azért egy 13 éves kislánynak még abszolút nem való. Az a gáz, hogy az ilyen gyerekek azt hiszik, attól lesznek menőek, ha lefekszenek valakivel. A szex lényege nem az, hogy felnőttesebbnek tűnj, hanem az, hogy együtt légy azzal, akit szeretsz. Egy 13 éves gyerek még szellemileg éretlen ahhoz, hogy ezt teljes egészében meg tudja élni, csak annyit lát, hogy a nagyok is ezt csinálják, és szépen kikövetkezteti, hogy ha ő is csinálja, attól nagyobb lesz.
2009. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem gaz egyaltalan! Csak ez a meno, ez a divat. Mindenki szexel (aztan mennek az abortuszra!) es a cigi, pia meg a tobbi felnottnek valo dolog.

Majd kesobb te is rajossz, hogy ez az igazsag! A 13-15 evesek vaganykodnak, hiszen mar nem gyereknek erzik magukat, de meg nagyon messze vannak a felnott gondolkozastol. Csak ok azt hiszik, hogy aztaltal, hogy lefekszenek valakivel (gondolom milyen lehet ket 14 eves egyutt:)))}}}mar felnottnek is szamitanak.

Ne foglalkozz senkivel, majd eljon a te szerelmed is!

2009. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszoló: Nem, nem ugranék. xD

3. válaszoló: Nem most hallok erről először, csak most mertem megkérdezni.

2009. nov. 17. 17:55
 9/13 anonim válasza:
73%
szerintem nem gáz sőt dicséretre méltó!!- orülök h még van ilyen ember aki nem vsztette el ezt a fajta kincset már 13 éves korában.--- semmit nem kell sietetni mert ehez fel kell nőni és éretnek is kell lenni!-- amit nem hiszem hogy 10-en éves korban ellehte sajátítani.- én abban hiszek hogy a házasság előtti szex, intimitás nem ér annyit hoggy megfosszuk majd házastársunkat a közös élménytől. a férfiak nem egy használt rongyot akarnak, hanem egy megbecsűlt érett személyt!
2009. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem az a gáz, ha valaki 13-15 évesen rég lefeküdt a barátjával. :)
2009. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!