Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18F. Elfogom vesziteni, a...

18F. Elfogom vesziteni, a szűzességem pénteken. Elôtte csinâljak ônkielégitést! ?

Figyelt kérdés
fiuk,szex
2013. nov. 6. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha de csak csütörtökön -.-"
2013. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy ne menjek el hamar.ês mijen pôzban kell elvesziteni?
2013. nov. 6. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:

jóból is megárt a sok.

mekkora problémáid vannak már, mindjárt sírok, úgy sajnállak, te szegény

2013. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
macskapózban kell elveszteni. aki nem úgy veszti el, ahogy kell, az büntetést fizet, azt meg jobb, ha nem tudod meg, mennyi. nem szép dolog áthágni a szabályokat, meg is értelmi, akit megbüntetnek.
2013. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt nagy hülyeség így eltervezni. Lehet fel se fog állni mert úgy fogsz parázni. Állj hozzá úgy , hogy pénteken együtt leszel egy csajjal és bármi megtörténhet. Ez sokkal kifizetődőbb , de majd úgyis rájössz.
2013. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég, ha megmosod előtte.
2013. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam,amikor elvesztettem...elterveztük,hogy minden tök fasza lesz,aztán amikor eljött a nap,már reggel azon paráztam,hogy szar lesz.

Bedugtam a kis kukim,és egy mozdulatra szétélveztem az agyam...aztán aznap este már meg sem moccant...ennyit tud az agyad,meg a para...tehát sztem rúgj be,mint az állat,hogy ne is emlékezz rá...(irónia)

2013. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Péntek 8-án? Baljós egy nap az.
2013. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!