Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csaj eltudja venni a...

Egy csaj eltudja venni a szuzesseget a tamponnal?

Figyelt kérdés

na szoval van egy lany aki aszt hitte magarol hogy zuz meg nem volt fiuval nem ujaztak meg semmi.

es nem zuz lehet hogy a tampont nagyon fedugta es azert? aszt alitja hogy csak a tampon lehetett

szerintetek?

segitsetek leci



#Tamponnal atlehet lyukasztani a szuzhartyat?
2013. okt. 18. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A szüzesség nem a szűzhártya meglététől függ. Fuss neki újra az első nyolc osztálynak.
2013. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-ásít-
2013. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ahhoz ferfi nemiszerv kell.
2013. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát bizony ha minden lány,aki tampont használ-és még nem volt férfival-elveszítené a szüzességét,alig volna szűz lány ebben a világban.(így is alig van,de ők nem okolhatják a tampont)Nem a tampon veszi el egy lány szüzességét. Jaj...még a feltételezés is durva. Én is tampont használok,és szűz vagyok.(Nem kérek privát üzeneteket,köszönöm szépen,megvagyok nélkületek is!) 18/L
2013. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
en ugy ertettem hogy ha nagyon melyen feldugja maganak
2013. okt. 22. 01:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg kellene újra az a 8 osztály, főleg a biosz része.

Tök mindegy meddig tolja, a szűzhártya nem a gyomrában van, hanem közvetlen a hüvelybemenetnél.

2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!