Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nektek hol volt meg a első...

Nektek hol volt meg a első szex vagyis amikor elveszteted?

Figyelt kérdés

Én azért kérdem mert elértünk már a 1 évet a barátommal és hát én már gondoltam rá csak félek hogy fájna...

Viszont ő már akarta volna egy párszor de mondtam hogy nekem nem jó és megértette viszont már nyagatnak a barátnőim is hogy még szűz vagyok 17 évesen :S


2013. okt. 9. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondold át...ha szar lenne kihalt volna az emberiség:):):) hajrá:):)
2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Én 17 voltam,és a barátoméknál történt.
2013. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egy bokorba
2013. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lina93 ***** válasza:

16 voltam és volt barátomnál történt.

A nyaggatással ne foglalkozz, te fogod érezni csak, hogy mikor kell megtörténnie.

17 évesen szerintem büszke lehetsz rá.

2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17, nálam otthon.
2013. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na ne gondold,hogy szex büntetés egy lánynak,és az elsőnél se gondolj nagy fájdalomra,aztán úgy belejössz,hogy abba se akarod hagyni.Attól /is/ leszel nő.Az orgazmustól a mennyországban fog érezni magad.
2013. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor szexelj csak ha te is akarod !!!!!!


ne más akarja helyetted (párod barátnők stb...)

ami fontos h pettinglejetek sokat előtte h a párod megtanulja a tested

behatolás előtt az a legjobb ha már úton juttat el a csúcsra és majd csak az orgazmus után pár perccel hatol beléd - ekkor elég kicsi az esélye h fájni fog


am ami fontos még a hely - legyen biztonságos nyugodt csendes akár nálad akár nála

fontos h legyen rá legalább 2-3 órád h teljesen rá tudj hangolódni és utána is maradjon idő pihenhetni egymás vállán


am én a akkori fiúméknál

szerencsére nem volt otthon senki sem azon a hétvégén :-)

szal volt idő rá rendesen

2013. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam és nálunk történt. Engem is ijesztgettek hogy fájni fog meg ilyesmi, de ha odafigyel a barátod akkor nem fáj. Nekem pl egyáltalán nem fájt és nem is véreztem
2013. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már megint ez a tipikus "nyaggatnak a barátnőim" duma...

Azért nyaggatnak, mert irigyek rád, hogy ők milyen könnyen adták magukat, és megbánták.

Legyél büszke magadra, és csak akkor menj bele a szexbe ha te is akarod.

2013. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak hát néha mikor már volt egy kis izgatás.. amikor azt néztük meg hogy hol van a jó pontom hát találtunk helyette egy fájóst :S és ezrt nem akartam eddig de már kicsit vágyok rá :s
2013. okt. 9. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!