Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor a legbiztonságosabb a szex?

Mikor a legbiztonságosabb a szex?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de hamarosan le szeretnék feküdni a barátommal. Félek, hogy kiszakad az óvszer vagy lesz valami baj. Szerintetek mikor a legbiztonságosabb kipróbálni? Menstruáció után 1 héttel?

2013. okt. 6. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elkéstél ez tegnap volt most már mindegy...,
2013. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amikor normálisan védekeztek,és ha érett fejjel feltudjátok fogni hah lesz következménye.

Szerintem te várj még.Korai.

2013. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Hétfőn 11 órakor.
2013. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Fogj egy pezsgosdugot a fiud pocse hegyehez es huzd at a bort a dugora ... utana jo erosen kosd at zsinorral. Csinalhatod menstruacio elott is 1 hettel :)
2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat... egyébként meg nem hülyeségből kérdeztem, 19 éves vagyok, de még egyáltalán nincs tapasztalatom ilyen téren
2013. okt. 6. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem szexeltek.
2013. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha egyedül csinálod,bezárkózva.
2013. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor ha velem csinálod akkor a legbiztonságosabb
2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menstruáció után egy héttel pont a legkockázatosabb... az a ciklus 12. napja.. a 14. napon peteérés. A spermiumok 3-5 napig életképesek. Nincs ideális nap... elvileg a ciklus második fele biztonságos lenne, ha csak a normál peteérést nézzük. De mivel egy nőnek bármikor lehet spontán, rendkívüli peteérése... így erre nem lehet jó napot mondani.


Ha megfelelően használjátok a gumit, nem fog kiszakadni. De ha ennyire parázol tőle, próbáld ki a leát. Vagy ha nem vagy túl fiatal, és nem idegenkedsz tőle, akkor a tabletta, vagy a hüvelygyűrű is megoldás lehet.

2013. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
IFA belső
2013. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!