Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nem gáz ha egy...

Szerintetek nem gáz ha egy lány 14 évesen veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, én 18 múltam... Egy tv műsorban láttam. 18/L
2013. okt. 2. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja es tisztelet a kivetelnek 24F
2013. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen a lánynak.

Szégyen a családnak.

Szégyene a környéknek

Szégyene a hazának.

2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A hóhér felakasztotta a bűnöst.

A kislány felakasztotta a kabátját.


Nem mindegy, hogy milyen környezetben történik valami. Egyetlen adat alapján az emberek nem fognak tudni túl sok pozitív véleményt alkotni erről a dologról. Nem tudjuk, hogy van-e rendes párkapcsolata a lánynak, hogy gondolkozik, ilyenek. Nincs az adat kiegészítve csak a korral. Amúgy szerintem lehet rá érett. Lelkileg gondolkozhat úgy, hogy érett legyen, testileg meg már az általában, ha rendesen menstruál. Persze, ha az ember már tisztában van ezzel az adattal, akkor csak azért is legyerekesezi az illetőt, olyan rossz érvekkel, hogy azon néha sírni tudnék. Persze más a gondolkodása a két generációnak, de nem szabadna előítéletesnek lenni.

2013. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!