Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nők! Titeket zavarna ha...

Nők! Titeket zavarna ha ismerkedtek egy pasival és kiderülne, hogy szűz?

Figyelt kérdés

20-21 éves pasi.

Normális,teljesen minden rendben van vele.Csak szűz.Nem talált eddig olyan lányt aki megfelelt volna neki.



2013. szept. 30. 17:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szûz volt a párom mikor összeismerkedtünk.Gondoltam alakul ez majd,hisz változik az ember.Sajnos nekem eszméletlenül rossz tapasztalatom van,mert hiába szerettem volna bevezetni egy élvezetesebb,nyitott egymásrahangolódó együttlétekre,ez neki nem ment.Csak ami neki volt ínyére annyira volt hajlandó.Igy szégyen vagy nem,azt kellett leszûrnöm pár év után,hogy a rossz beteljesületlen szex,hazavágja az amúgy harmónikusnak mondható házasságot egy idõ után.Legyen bármily alkalmazkodó,türelmes a nõ,egyszer kijön rajta,hogy nem teljes az élete.Emiatt irtam a véleményem,ami csak rám vonatkozik.Elnézést ha valakit megbotránkoztattam.Nem volt nagyképüség,vagy fennhélyázás.Csak ha adok szeretnék viszont kapni,ami a mi történetünkben nem vált valóra.
2013. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Jó de nem minden srác ilyen.
2013. szept. 30. 22:18
 23/25 anonim ***** válasza:

Ellenpélda:

2 pasim is szűz volt 20 felett. És igazából meg is lepődtem ezen a dolgon, mert mindkettő teljesen normális és szerethető pasi volt.


Csak elsővel bénáztunk, mert én is szűz voltam. De humorral és kalanvággyal minden bakit át lehet hidalni.


A másodiknál, meg ugye eleve én voltam a tanító néni. De igazából 1,5 hét intenzív "Zina néni szextanfolyama" által (értsd: úgy egy egymásra voltunk gerjedve mint két párzó nyúl) után vele is személetlen jó volt a szex.


A második kicsit szégyenlősebb volt, vagy nem is... inkább kommunikációs gondokkal küzdött. Sose mondta el, hogy mit akar, mert félt, hogy esetleg az nekem nincs benn a "normális" kategóriába. Az sok hónapnyi munka volt, hogy végre kimondja, hogy mit szeretne az ágyba, mi az ami izgató.


Szóval szex terén egyik pasim sem volt családos, pedig 2/3 szűz.


Én biztos nem utasítanám el azért mert szűz, ahogy eddig sem volt hátrány. Az, meg, hogy mennyire odaadó az ágyba az személyiség és nem gyakorlatiasság kérdése.


Viszont 1 dolgot nem tűrök: a hazugságot. Ne hazudjon és kezdve azzal, hogy nem szűz. Én értem, hogy ez ciki manapság bizonyos körökben, de ha velem komolyan gondolja a dolgot, akkor ne hazudjon nekem.

2013. okt. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
családos*-> csalódás
2013. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon szép válasz volt :)

Kommunikációval nem lesz gond,és perverzitásom sincs.Szeretek teljesíteni így nem is bírnám azt,hogy ő kielégítetlen legyen.Az elején mindenképpen addig nyalni amíg el nem élvez.Tehát,hogy neki is jó legyen.Először azt tanulni.Majd szexben is tovább bírni,azon dolgozni.

Csak hát volt aki esélyt se adott,hogy bizonyítsak.

2013. okt. 1. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!