Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szerintem gáz/furcsa, ha...

Csak szerintem gáz/furcsa, ha egy fiú, akivel ismerkedtek, és lehet hogy lesz belőle kapcsolat, megkérdezi hogy szűz vagy még?

Figyelt kérdés

Én ezt gáznak tartom...szerintem egy igazi FÉRFI nem kérdezne ilyet...csak egy tapló,bunkó kisfiú...persze ha már együtt vagytok akkor szerintem alap, hogy tudnia kell,de még az isnerkedés közepén érdekesnek találtam.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. szept. 30. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
First world problem.
2013. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagytok együtt, akkor tényleg fura. De ha már igen, akkor alap hogy tudnia kell.
2013. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán ő azt hitte előrébb tartotok. Szerintem is alap elmondani!


35/F/szűz

2013. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dugni akaaaaar elsősorban mint ahogy az összes.. számíts rá
2013. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiú még kisgyerek.... Meg butus, illetlen, nem igazán törődik azzal, hogy megnyerő személyiség legyen, csak hogy megkurrantson...

Hagyd az ilyet.

2013. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most miért kell őket leugatni??

Ha megkérdezik,nem csak azt jelentheti hogy meg akar kurni.. Lehet ő is szűz, és tisztában akar lenni vele hogy te az vagy e...

2013. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tapló,hanem normálisan kérdezi meg, akk sztem nem gáz :)
2013. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!