Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha 14 évesen elveszti...

Az gáz ha 14 évesen elveszti valaki a szüzességét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindennap áll a farkam és több millió férfi társaimnak is igen magas hormon szintje van és még se mindenki kalandozik. Csak kifogás, valamire fogni kell. Elmegyek lopni és azt mondom hááát nincs pénz és nagy a család. Ezek csak kifogások. Nem érdekel, ha leleszek pontozva. A válaszom kapja be!
2013. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy elég érett??? Meg érett a kapcsolat??? Meg nagy a szerelem???? Basszus 14 éves gyerekről van szó!!!!!!!!!! Még 16 évesen is korai,nem hogy 14 évesen tojáshéjjal a fenekén! egy 14-15 éves nem érett a szexhez nincsenek ebben kivételek,max azt hiszik,hogy azok
2013. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szerintem még tanulj,okosodj,és kb 18 éves korod felé már belevághatsz.
2013. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Különben is, ha szétkürtöli mindenkinek (gondolom menőzésből), már kiderül, mennyire érett. Nyílván el kellett, hogy mondja, ha mindenki k.vázza. Ha meg a fiú mondta el, akkor meg az derül ki, a szerelmük mennyire "komoly".

Amúgy gáz, és nagyon korai! Ha tényleg szeretik egymást, tudnak várni. Az meg, hogy azóta már eltelt 1 év, és még mindig együtt vannak, nem mentség. Előtte mennyit voltak együtt?

2013. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
azelőtt már másfél éve együtt voltak.
2013. okt. 4. 18:19
 16/17 anonim válasza:
Szerintem csak akkor gáz, ha mondjuk egy házibuliban piásan tök idegennel szexelsz, ráadásul úgy, hogy reggel talán már nem is emlékszel rá. Ha tartós kapcsolatod van, szerintem normális, csak vigyázz, ne ess teherbe.
2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem gáz csak az átlagtól eltér :) miért van aki 11 évesen szült meg 12 ,13 meg ilyenek :)
2013. okt. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!