Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú rajtam...

Van itt olyan fiú rajtam kívül aki 28 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggódom, bár elvileg mindennek eljön az ideje.
2013. szept. 17. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor minek ilyen sokáig várni az esküvővel, ha már előre tudjátok hogy 2 év múlva is együtt lesztek. Most akkor nem mindegy?
2013. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem, mert csak Isten áldása alatt vagyunk hajlandóak megtenni!
2013. szept. 17. 23:08
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, gyermeketek sosem lesz, mert érzelmi nyomorékot csinálnátok belőle.
2013. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
menj el kur-vázni barátocskám, abból baj nem lehet :DD
2013. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 LeftBehind ***** válasza:
"Csak Isten áldása alatt" - a francokat,csak egy nyavalyás pap áldása alatt, Istennek ahhoz semmi köze hogy nem vagytok hajlandóak kefélni.
2013. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noydra ***** válasza:
100%
Erre inkább nem írok semmi csúnyát, előttem már megtették. Aki hülye szenvedjen. Csak ne csodálkozz majd, ha esetleg nem lesz olyan jó, mint gondoltad, de már házas leszel, így nincs esélyed változtatni a helyzeten (tiszta módon).
2013. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
8 év , megvársz ? XD
2013. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem a szexre értettem hogy min ek ilyen sokáig várni, hanem az esküvőre. Akik ennyire biztosak a dolgukban azok nem értem miért húzzák évekig.
2013. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogy ki hogy van vele,de én az ilyen embereket egyfajta qvazimodonak képzelem,akiket kulsejuk miatt a társadalom a létezés legszélére sodort és egyetlen egy dologban látják boldogulásuk kulcsát, a vallásban. Én még jóképű huszon évest nem láttam misén,ahova gyerekkoromban keresztanyamék vittek el...ok ugyanis szentfazekak. Ha esetleg a 20 év fölötti szüzek rászeretnének cAfolni a csúnyaságukra képet kuldhetnek privátban



24N

2013. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

a párommal 2 éve jöttünk össze, ő akkor 27 volt, és szűz. Nem a kereszténység miatt (egyébként keresztények vagyunk, nem mindig összetévesztendő a ,,szentfazékkal", bár nálunk fel sem merült a ,,várni házasságig" téma), hanem mert egyszerűen nem talált komoly kapcsolatot, és nem egy k.rvázós típus, amiért én külön becsülöm is (mert lehetőség ugye adódik), és nagyon örültem, hogy így alakult. Pedig elhiheted, előző válaszoló, ő sem egy Quasimodo... ;):) Azóta is együtt vagyunk,imádjuk egymást, és fantasztikus a magánéletünk is.:)

bár ez egy komoly elv, amiről beszélsz, és nagy tisztelet, hogy be tudtátok tartani, nem sokan tudnák, az biztos, de a ti dolgotok, és egyátalán nem tartom cikinek. Egyszerűen ritka. Mennyi ideje vagytok együtt??

21/N

2013. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!