Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mi a véleményetek,...

Lányok! Mi a véleményetek, mennyire számít a méret? Vastag vagy hosszú?

Figyelt kérdés
Az enyém 17 cm, de nem tudom, van-e értelme jelentőséget adni ennek az egésznek. De azért megkérdezném, számít nektek a méret, mikor elégültök ki, vagy inkább más tényezők befolyásolják a kielégülést? Fontos a vastagság, vagy inkább hossz?

2013. szept. 11. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jól tudd használni. Ez a lényeg.
2013. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
#1 ezt hogy érti midnenki?
2013. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nehéz lehet elmagyarázni ezt, de megpróbálod? Vagy jobb ha magamtól jövök rá?
2013. szept. 11. 17:39
 4/18 anonim ***** válasza:
nem az számít hogy milyen hanem hogy hogy használják.
2013. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hogy értem? Hát.. lehet valakinek hosszú, vastag pénisze, de ha élvezhetetlen vele a szex, akkor semmi értelme a méretnek/vastagságnak.
2013. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy élvezd, nem feltétlen a használat a fontos, az is fontos, kivel csinálod. Tévedek?
2013. szept. 11. 17:43
 7/18 LeftBehind ***** válasza:
Viszont ha valakinek rövid az cseszheti mert úgyse lesz szex. Te viszont nyugodj meg,a tiéd már így is átlagon felüli.
2013. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük már hozzá, hogy a szex nem csak abból áll, hogy a lány felhúzza a szoknyáját, a fiút letolja a gatyáját, összedobják, amijük van, ki-be egy párszor oszt' jónapot.


A nőt fel kell izgatni, játszani kell vele. Sok-sok előjáték, csók, nyalakodás és mikor eléggé felizgult, mehet a többi és ha elélvezett, akkor nem azt fogja lesni, hogy merre hány centi, hanem extázisban mosolyog.

2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, erről pont pár napja olvastam, illetve próbáltam is, nem jutottam el a szexig, de már ott tartottunk hogy annyira élvezte, hogy a fejem oda szorította.
2013. szept. 11. 22:38
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Számít a méret, de ugyanannyira az is hogy a tulajdonosának mennyire van fantáziája.
2013. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!