Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tablettát szeretnék, de félek...

Tablettát szeretnék, de félek elmondani anyámnak, hogy lefeküdtem a barátommal. Mit csináljak? Csak bökjem ki?

Figyelt kérdés

A barátomat anyukám ki nem állhatja, és meg sem hajlandó ismerni. Elhoztam volna bemutatni, de anyám azt mondta, látni sem akarja. alaptalan ez az előítélete, csak azért gondolja ezt, mert ő nem gimnáziumban tanul, hanem szakközépben... Én szeretem őt, lefeküdtünk, gyönyörű volt, nem bántam meg, és szeretnék tablettát, csak hogy félek elmondani anyámnak. Csak úgy szóljak neki, hogy kéne tabletta?


17/L


2013. aug. 18. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ugye fogamzásgátlóra gondolsz és nem eseményutánira O.o ?
2013. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igen, fogamzásgátlóra :)
2013. aug. 18. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az anyádat... Egy szakközéppel az ember többre megy mint egy gimivel
2013. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jóó, király, ezt én is tudom, nem ez volt a kérdésem. Nehéz vele a barátomról beszélgetni, és segítséget szeretnék.
2013. aug. 18. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hirtelen vágd oda a dolgokat, hanem próbálj meg beszélni vele róla. Lehet csak attól fél anyud, hogy barátod csalódást okoz majd neked. Minden szülő félti a gyerekét a csalódástól kortol függetlenül, viszont megpróbálhatod eloszlatni anyudban ezt. Szépen ülj le vele beszélgetni, mondd el neki, hogy szereted azt a fiút és fel vagy készülve hidegre melegre, de úgy ismered nem okozna neked csalódást, szépen nyugisan mond el anyudnak, hogy egész mély a kapcsolatotok, olyannyira, hogy már testileg is közel kerültetek egymáshoz, de hogy elkerüljétek a nem várt terhességet az ő segítségére lenne szükséged, ....,,, és most jönne a fogamzásgátló tabletta.

Nyugodtan mond azt is el anyudnak, hogy tudod, hogy hallani sem akar a barátodról, de ha egy nap csak kicsit beszélgetne vele és megismerné jobban, megváltozna a véleménye róla. Egy anya a lányának nem csak anyja, hanem a leges legjobb barátnője is, tehát próbálj meg én azt mondom beszélni mégis anyuddal. Bízol a barátodban ugye? Akkor ezt is elmondhatod anyudnak. Sok sikert kívánok!

2013. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, tényleg hasznos volt :)
2013. aug. 18. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!