Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség után menszesz?

Szüzesség után menszesz?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el. Az elején egy kicsit fájt, de szúró fájdalmat nem éreztem, mint mikor elszakad a szűzhártya. Meg korábban is elégítettem ki úgy magam, hogy elszakadhatott, sőt szinte biztos. Viszont ma néha görcsöl az alhasam és megindult a barna folyásom, mint menszeszkor. Ilyen lehet? Nem elhúzódnia kellene?
2009. okt. 28. 18:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Máshogy is meg lehet, de ez végül is praktikus egy bizonyos szinten. :D És már egészen hozzászoktam, annyira nem rossz... xD
2009. nov. 12. 15:43
 12/13 anonim válasza:
Hát... Te tudod! Ízlések és pofonok :D
2009. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
68%
Ne felejsd el, ha orálisan elégíted ki a partnered, és akár előtte, akár uránna, ha a hüvelyedbe volt, vagy teszi a péniszét, attól még nyugodtan teherbe eshetsz, ha arra gondolsz, hogy lenyelted az utolsó spermiumot is. Ugyan is az előjátéknál is felizgathatod a partnered annyira, hogy egy-két... spermium a hüvelyedbe kerül, a spermiumok pedig tudják a dolgukat. Menj el orvoshoz.
2011. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!