Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mindenki a misszionárius...

Miért mindenki a misszionáriust ajánlja első szexnél?

Figyelt kérdés
Érdekel :D

2013. aug. 14. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én igen.

2 barátnőmnél is az volt,és azzal kezdünk minden szexet

2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem jól esett, hogy a hátamon fekhettem közben és felettem volt a fiú, akiben bíztam. Kapaszkodhattam a vállába, hátába és szemébe nézhettem, mikor jól esett. Az első meghatározó egy lánynál (tényleg az, pedig ebben sosem hittem), és akkor már, ha lehet, hogy fáj, feküdjön kényelmesen!
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem. Én kutyában vesztettem el és szerintem az a legjobb.
2013. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Amikor elvesztettem a szüzességemet, akkor én voltam felül.

Szó szerint egy élő farokkal elvettem magamnak a szüzességem mert a barátomnak is én voltam az első és tök béna volt...

Nagyon sk ideig balfékoskodott, aztán lassan belejött őis, és a misszionárius pózt csak abban az esetben használjuk ha nagyon muszáj, én nem vagyok oda érte. 18/L

2013. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert intimebb mint más pózok, gyakorlatilag elronthatatlan, és mivel szemben vagytok, megkönnyíti a kommunikációt.
2013. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!