Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van valami baj?

Van valami baj?

Figyelt kérdés
most volt az első .. és nem fájt annyira de másnapra feldagadt és fáj és nagyon piros ... és mintha nem szakadt volna át a szűzhártya

2013. aug. 11. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi dagadt be? Mi fáj? Mi piros? A puncid, nem? Annak semmi köze a hártyához, inkább elkaptál valami fertőzést! Használtatok gumit? Bár teljesen mind egy, mert ha így marad, mehetsz nődokihoz...
2013. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ott lent .. :/ és igen védekeztünk..
2013. aug. 11. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
az hogy a szűzhártyád átszakadt-e, semmi nyomot nem hagy kívülről. Ez tényleg valami csúnya fertőzés lesz, ez nem feltétlenül a farkától van, attól is lehet ha pl nem kellően tiszta kézzel simogatott ott vagy akármi:S ajánlom a nőgyógyászt én is, illetve a canesten combit. A pharmatex hüvelykúp fogamzásgátló eszköz mondjuk, de fertőzések ellen is jó mert azokat is kinyírja, így azt tudnám ajánlani hogy gumi mellett azt is használjátok
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és már kicsit jobb bár még azért fáj
2013. aug. 13. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű összeszedtél egy fertőzést. A szűzhártya nem minden esetben szakad át. Nekem például az első szexnél nem szakadt át és nem is tudott a barátom beljebb hatolni. Majd következő alkalommal kutyapózban simán ment az egész és még csak nem is fájt és vérezni sem véreztem.


Viszont ezel mindenféleképpen menj el orvoshoz. Az ilyennel nem szabad játszani.

2013. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat már nincs feldagadva csak egy kicsit fáj .. :) és szerintem nekem se szakadt át átvízsgáltam magam és nagyobb a hely :) de am meg kívülről olyan mint elötte
2013. aug. 17. 16:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!