Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jól teszem ha 27 évesen egy...

Jól teszem ha 27 évesen egy éjszakásba akarom elveszíteni a szüzességemet? ( L)

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 11:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta ne értsetek félre csak az a bajom hogy nem merek lépni férfiaknál
2013. aug. 11. 11:39
 22/33 anonim válasza:
100%

Miért lenne ez ciki?

Szerintem (25-F) az a ciki, amikor 16 éves lányok idiótán vonaglanak szórakozóhelyeken és egy este végigmennek három-négy partneren. Na, az ciki. Az, hogy Te még nem találtad meg az igazit, abban semmi szégyellnivaló nincs, az pedig, hogy nem adtad oda magad holmi jöttmentnek, inkább tiszteletreméltó!

Szerintem várd meg ezzel azt, aki igazán szeretni fog és hidd el, hogy így egyáltalán nem lesz kínos az első éjszaka!

2013. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem megy másként akkor is keress valami normális férfit aki már tapasztalt ebben. Buliban felszedett részeg sráccal nem lesz nagy élmény, még akkor sem ha nem hány telibe. Arról, hogy nem fog lefürdeni mielőtt rányomja a sliccére a fejedet ne is beszéljünk.
2013. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Sertés ***** válasza:
Akkor ne lépj! Még nincs későn, bőven találkozhatsz az igazival, aki nagyon fogja értékelni, hogy az vagy. Ez a "férfiak tapasztalt nőt akarnak" női rögeszme pedig egy hatalmas b@romság, mert ha tényleg így lenne, akkor csak hivatásost keresnénk. Férfiként a barikád másik oldaláról még annyit mondanék, hogy tartós kapcsolatnak a legtöbb pasi szűz nőt álmodik, aztán végül beéri azzal amit elé sodor az élet, de nem is veszi el őt feleségül...
2013. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, amennyiben nem kamu a kérdés, és Te Magad sem vagy kamu csaj, lebeszélnélek az eksönről. Egyfelől nem értem, ha most 27 évesen cikinek érzed, 1, 2, vagy 5 évvel ezelőtt nem érezted annak? 27 évesen már komoly párkapcsolati tapasztalatokat kellene gyűjteni. Talán külső megjelenésedben vannak olyan pontok, amelyek miatt nem sikerült eddig elkezdeni a nemi életed? Vagy súlyos önértékelési problémáid vannak? Egy szó, mint száz, a Te esetedben ha most egy egyéjszakás kalandban veszíted el a szűzességed, azzal inkább rontanál a heyzeteden. Az első élmény egy életre meghatározhatja a szexhez való hozzáállásodat. Lehet, hogy utána állandóan szexelni akarnál, de lehet, hogy hosszú évekre elhidegülhetsz a szexualitástól. Ez a partneren múlik. Ha ilyen esetben nem is mondod el a srácnak, hogy szűz vagy, akkor is észre fogja venni. Egyrészt, mert nem hülye, másrészt fizikai jelei vannak annak, ha a lánynak az adott alkalom az első. Ráadásul nem biztos, hogy jó élmény lesz Neked, ha az adott partner elsőre istenesen megdönget. Viszont egy érzelmeken, bizalmon és bizonyos fokú ismertségen alapuló kapcsolatban a partner sokkal megértőbb és odafigyelőbb lehet. Nem zárom ki a lehetőségét, hogy akár egy egyéjszakás kalandban is, ha a partnered megtudja, hogy még szűz vagy, képes intelligensen és megértően kezelni a dolgot, de ez totál lutri. Vagy bejön, vagy nem. Mindenesetre ha itt GYK-n szeretnél partnert találni, annyival előbbre vagy, hogy a lehetséges partner már tudja, hogy szűz vagy. Én biztosan vállalnálak. :)
2013. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem sem jó ötlet!

Nem mondtad,hogy hol történne a dolog pl. szórakozóhelyen és ismered e régebb óta stb.

Én azon gondolkodom,hogy egy lakáson dolgozó prostihoz megyek akivel előtte telefonon letudom beszélni a dolgokat és úgy áll hozzám ahogy kell!

26/F

2013. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

És miért nem volt eddig olyan kapcsolatod, ahol megtörténhetett volna?

Gátlásos vagy, vagy kevésbé vonzó? Vagy vallási oka volt?

2013. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tedd meg. Én is 27 évig vártam az elsőre, és egyszerűen elfogyott a türelmem, már annyira cikinek éreztem, hogy mindenről ez jutott eszembe, és már hallani sem bírtam ha mások mesélnek a magánéletükről. Majdnem bekattantam már az egésztől. Szerintem ne várj tovább, mert csak rosszabb lesz.
2013. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

és egy egyéjszakástól jobb lett? lett magánéleted? rendes társad, akit szeretsz?

2013. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Nem valós kérdés szerintem.
2013. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!