Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20-30 köztiek hány százaléka...

A 20-30 köztiek hány százaléka lehet szűz férfi-női vonalon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nők 1-2%? Bőven több az ;)


Persze attól is függ, ki milyen körökben mozog, és mit tapasztal a környezetében.

2013. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én egyetemista vagyok, ebben a közegben én nem sok szűzzel találkoztam... Akik igen, azok tipikusan a sztereotípiákhoz hű, nyomik voltak, tényleg normális, helyes/szép huszonéves szűzzel én még nem találkoztam, de persze lehet kivétel. (21L)
2013. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. fele-fele arányban, csak a lányok nem sírnak gyk-n :D Szemèly szerint rengeteg 22-24 èves szüz lányt ismerek, akik amúgu tök átlagosak, csak önbizalmuk semmi, olyan szèpek meg nincsenek, hogy ostromolják öket a fèrfiak.


Persze, ismerek szüz fiúkat is, de lányokat mèg többet.

2013. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még egy régebbi felmérés szerint a 18 éves lányok kb. 80%-a nem szűz. tipp, a 20-30 év közötti lányok kb. 10-15%-a lehet talán szűz. sajnos....

férfiaknál talán 20-30% a tippem.


Zwerkinger Elemér voltam a statisztikai hivatalból, sziasztok!

2013. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni egyáltalán... ez nem egy mérhető adat. Én pl. 27 éves koromig voltam az, de nyilván ezzel nem kérkedtem, sőt, hazudtam mindenkinek, hogy természetesen már voltam nővel. És szerintem rajtam kívül is van még olyan, aki nem vállalta fel, mert ez nagyon ciki manapság. Ezért gondolom azt, hogy ezt még saccolni is fölösleges a környezetünkből kiindulva... Erre a kérdésre soha, senki nem fogja megtudni az aktuális választ.
2013. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem bőven vannak, mivel ha egy átlagos középmezőnyt (23-24 körülit) nézünk pl. az egyetemen, akiknek addig még nem volt komoly kapcsolata és rendesen nevelték a szülei, az lazán szűz még. Pasiba nem tudom...
2013. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!