Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbántad, hogy kivel feküdtél...

Megbántad, hogy kivel feküdtél le először?

Figyelt kérdés
Én nagyon szerelmes voltam egy fiúba, sokáig tartogattam magamat neki, aztán mikor összejöttünk még utána is vártam három hónapot. Aztán jártunk 4 évig és kiderült, hogy előttem már volt egy 2 éves kapcsolata és vele is járt, meg velem is, de egyikünk sem tudott a másikról. (Aztóta ciki, nem ciki barátnők lettünk, összehozott minket a közös sors :D). Lényeg, hogy nem azt bánom, hogy nem vártam nászéjszakáig, stb, hanem, hogy egy ilyen mocsoknak adtam magamat, aki így kihasználta a nőket, ráadásul úgy bukott le, hogy megcsalt engem, én pedig akkor már felkutattam mindenkit, így tudtam meg a mellettem párhozamosan lévő barátnőjét is. Tehát, minimum három lánnyal volt egyszerre (meg gondolom még, akiről nem tudtam(tunk). Most már egy nagyon aranyos, édes, monogámiában teljesen hívő párom van és sajnálom, hogy nem ő volt az első. De ki gondolta volna. :( Szóval én nagyon megbántam, pedig nem is voltam már "gyerek" mikor össze köttem a párommal. 17 voltam, ő pedig 20. Szóval más is bánta meg? Vagy lesz@rjátok? :)

2013. aug. 8. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam, hogy az első pasimmal nem feküdtem le. Tény, hogy ezért is dobott 1 év után, de ma már örülök neki, hogy akkor volt eszem. Utána a második barátommal viszont lefeküdtek, amit a mai napig nem bánok egyáltalán. Ő volt a jó döntés.
2013. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy én sem éppen úgy vesztettem el, ahogy szerettem volna. Nem önszántamból..Ezt dobta a gép, nem rég tettem magam túl rajta.


17/L

2013. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez elég durva sztori. Sok az ilyen barom.


Én is nagyon megbántam. Volt egy srác akit nagyon szerettem, de különböző okok miatt nem járhattunk. Egyszer megtörténhetett volna de nemet mondtam neki. Aztán rá 3 évre egy bulin lefeküdtem egy sráccal akit ott ismertem meg. Elég gáz és nem kell a r.bancozás, tudom hogy hiba volt.

Nagyon bánom a dolgot, de sjnos már nem tudok mit tenni vele.

2013. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Egyéjszakással vesztettem el, és nem bánom. Idősebb volt, tapasztalt, figyelmes.

A szüzességet pedig már akkor sem értéknek, hanem állapotnak tartottam.

2013. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Életem legnagyobb baklövése volt amikor vele szóba álltam, és igen nagyon nagyon megbántam hogy neki adtam a szüzességem.
2013. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bántam meg :)
2013. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én sem épp önszántamból vesztettem el. De durva erőszaknak sem nevezhető, a lényeg viszont, hogy nagyon nem volt jó. Sokat olvastam, hogy egy ilyen élmény tönkreteszi a szexuális életemet örökre, hálistennek azért nem.

Nem mondanám, hogy megbántam, mert végül jóban lettem azzal a sráccal (bonyolult történet). Meg örültem a fejemnek, hogy már én sem vagyok szűz, ez menőzés volt a lányok között nálunk.

2013. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen, megbántam, mert utólag derült ki hogy egy irányításmániás mocsok volt.
2013. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én (egyelőre) nem bántam meg, maximum azt, ahogy történt. Ismeretlenül, buliban, tehát egyéjszakásnak indult. Aztán kapcsolat és szerelem lett belőle:)
2013. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mióta ismerem a mostani páromat, azóta igen...
2013. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!