Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom hogy mit is akar....

Nem tudom hogy mit is akar. Mit mondjak neki? (info lent)

Figyelt kérdés
barátnőm 17 én 16 vagyok mind a ketten szüzek vagyunk még régebben meg mondtam neki hogy én elfogadom hogy még nem akar lefeküdni velem én várok rá. és mostanság mindig feljön téma ként a szex és én tudom hogy nem lehet még de ő felhozza és beszélget róla és ez tiszta kínzás. De ő még nemis tervezi kb 10 hónapja vagyunk eggyüt és még nem mondta hogy szeretné nemtudom mennyi idő kellmég neki.
2009. okt. 26. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el ugyanezt neki.Kérdezd arról hogy miért beszél erről ennyit és hogy neked ez így kellemetlen,mert te szeretnéd és ha beszél róla csak annál jobban vágysz rá.De ne érezze hogy sietteted.
2009. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ő is vágyik már rá, és ezért 'kóstolgatja' a témát, szoktatja saját magát a gondolathoz, meg úgyis az az első hogy simán tudjatok beszélgetni róla, mielőtt belevágtok, esetleg apró lépésekkel lehet próbálkozni
2009. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval! Azért nem biztos benne mert a terhességtől fél vagy pedig a szüleitől! Persze ő szokatja magát a gondolathoz mivel (legbelül) őt is izgatja ezt a téma és kíváncsi h te hogyan reagálsz rá! Most az a legfontosabb h mellette állj és szerintem jobb lenne beszélned vele! Talán megtudsz olyan dolgokat is amiket eddig ő csak az agyába tartogatott!
2009. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!